Historia użytkownika

Excelom mówimy - do widzenia!

Jarosław Trybuchowicz, Właściciel

+10

pracowników

Agencja e-commerce

branża

Korzystamy z dwóch modułów.

Codziennie używamy trzech aplikacji.

 • Weryfikacja pracy zdalnej.

  Dzięki inewi i usługi geolokalizacji możemy weryfikować logowane statusy pracy z konkretnych lokalizacji. Jest to przydatne w ochronie przed nadużyciami pracowników zdalnych. Przydatna jest też funkcja ograniczania możliwości logowania z konkretnych lokalizacji, przypisywanie ich do pracowników oraz przechwytywanie zdjęć z momentu logowania. To znacznie uszczelnia system rejestracji pracy.

 • Dokumentacja i rozliczanie urlopów.

  Excelom mówimy do widzenia. Dzięki systemowi do zgłaszania wniosków, ich akceptacji i rozliczania, każdy pracownik wie ile dni urlopowych mu pozostało a manager może planować pracę zespołu widząc graficzne przedstawienie dostępności pracowników. Przydatne są też powiadomienia SMS, często wnioski są składane wczesnym rankiem kiedy nie ma możliwości ich mailowej weryfikacji.

 • Lokalne stanowisko logowania pracy.

  Udało nam się wyrobić w pracownikach nawyk logowania wejść i wyjść z biura. Wcześniej było to niemal niemożliwe. Obecnie na rewersie karty wejściowej do biura dodaliśmy QR kod który jest skanowany przy wejściu do powierzchni biurowej i automatycznie loguje rozpoczęcie pracy przez pracownika.

 • Łatwe wdrożenie.

  Konfiguracja systemu i szkolenie to maksymalnie 2 roboczogodziny. W rezultacie otrzymujemy system który po prostu działa płacąc kilka złotych miesięcznie za pracownika. To niewiele biorąc pod uwagę koszt wdrożenia analogicznego rozwiązania samodzielnie.

Poznaj inne historie naszych klientów.

Sprawdź jak nasze rozwiązanie pomaga przedsiębiorstwom z różnych branży.

Przetestuj za darmo i bez zobowiązań!

Dołącz do grona ponad 150000 użytkowników!