Poznaj bliżej niektórych z naszych klientów.

Zasilamy tysiące niesamowitych zespołów, od start-upów na drodze do wielkości, do uznanych gigantów, które już zmieniają świat.

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi
Valeo
Muszynianka
Ryłko
Stiga
Toyota
Caritas
GPD
GU
E&E
Babolat
Reality Big Data Games
Pire | Polska Izba Elektromobilności
Clear Channel
Euro France
Arris
Diety od Brokuła
Plantwear
Uniforce TVPrzemysłowa
Piekarnia Cukiernia Kropidłowski
Fire TMS
Fire Up Pro
Fit Kalorie
MedSoft
Grupa MND
Redats
Manada
Platan
Elfon
Denon
Shima
Mosty Katowice
Migam
Komandor
TG Instalacje
Good Lood
Hangar 646

inEwi jest za darmo dla stowarzyszeń i fundacji.

Chcąc odwdzięczyć się za dobro jakie wnosicie, oferujemy Wam pełen pakiet naszej aplikacji, bez limitów, kompletnie za darmo.

Habitat

Fundacja Habitat for Humanity Poland jest częścią międzynarodowej organizacji działającej na rzecz zmniejszenia ubóstwa mieszkaniowego na świecie.

Habitat
Fundacja Promocji Nowej Huty

Działania na rzecz lokalnej społeczności w tym przedsiębiorców. Prowadzimy model społeczno-biznesowy. Fundacja jest organizacją pozarządową prowadzącą również działalność gospodarczą.

Fundacja Promocji Nowej Huty
TBN Polska

Jesteśmy chrześcijańską fundacją, która prowadzi kanał telewizyjny TBN Polska. Mamy ważną misję, której zadaniem jest przekazywanie wartości chrześcijańskich.

TBN Polska
Dom Marzeń

Fundacja prowadzi Środowiskowy Dom Samopomocy oraz Mieszkania Chronione. Realizuje szereg projektów w tym "Oswajanie dorosłości" czy "My Samodzielni".

Dom Marzeń
Karuzela

Stowarzyszenie Karuzela to organizacja, której głównym celem jest pomoc osobom w tym dzieciom i młodzieży z różnymi zaburzeniami w zachowaniu takimi jak autyzm, zespół Aspergera czy ADHD.

Karuzela
L'Arche

Prowadzimy małe, kameralne domy, w których wspieramy osoby z niepełnosprawnością intelektualną i innymi niepełnosprawnościami.

L'Arche
Fundacja Aktywnej Rehabilitacji

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR prowadzi kompleksowy program aktywizacji społecznej i zawodowej osób z trwałymi uszkodzeniami rdzenia kręgowego poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji
FEER

Nasze działania najlepiej opisują słowa: edukacja, empatia oraz rozwój. W ramach Fundacji prowadzimy szereg działań mających na celu edukację społeczeństwa.

FEER
Wspólnota Wielopokoleniowa

Wspólnota Wielopokoleniowa.pl to oddolna organizacja obywatelska powołana w celu zwiększenia zaangażowania obywateli, grup i inicjatyw oddolnych w życie publiczne.

Wspólnota Wielopokoleniowa
Sztab Zabki

Organizacja zajmująca się wolontariatem oraz odpłatną działalnością statutową w ramach, których wchodzą szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.

Sztab Zabki
Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy

Charytatywna działalność na rzecz bezdomnych, ubogich, długotrwale bezrobotnych. Prowadzenie schronisk dla bezdomnych, kuchni dla ubogich oraz Centrum Integracji Społecznej.

Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy
Iskierka

Stowarzyszenie obecnie prowadzi 5 placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży, którzy np. sprawiają problemy wychowawcze, mają problemy w nauce.

Iskierka
Południowa Warmia

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Południowa Warmia” powstała jako inicjatywa oddolna mieszkańców obszarów wiejskich skupiająca 3 sektory tj. społeczny, gospodarczy i publiczny.

Południowa Warmia
Towarzystwo Pomocy Chorym

Zapewniamy wszechstronną opiekę medyczną i społeczną nad osobami niepełnosprawnymi, chorymi przewlekle lub terminalnie oraz wspieramy swoją wiedzą ich rodziny.

Towarzystwo Pomocy Chorym
Dom Pomocy Społecznej

Prowadzimy domy spokojnej starości, pomagamy społecznie osobom starszym w trudnej sytuacji życiowej oraz oferujemy pomoc "zagubionej" młodzieży.

Dom Pomocy Społecznej

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Praca to NIE tylko papierologia.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.