Historia klienta

TG INSTALACJE SP. Z O.O.

Handel hurtowy i detaliczny w branży instalacyjnej

TGInstalacje

Kontrola czasu pracy.

Dzięki programowi inEwi w siedzibie firmy istnieje możliwość sprawdzenia kiedy rozpoczynają pracę wszystkie osoby, również w innych oddziałach firmy. Dane pokazują się natychmiast po zalogowaniu. Osoby mobilne bez problemu mogą zalogować się do systemu. Każda przerwa czy wcześniejsze wyjście jest widoczne. Kontrola jest możliwa przez kilka osób upoważnionych według przypisanych uprawnień.

Prosty i przejrzysty program.

Program jest bardzo łatwy w obsłudze. Wprowadzenie nowej osoby zajmuje dosłownie chwilę. Pracownikom można łatwo przypisać działy i uprawnienia. Program daje możliwość przypisania grafików pracy, które można w łatwy sposób kopiować. Przeglądanie danych jest możliwe zbiorczo oraz indywidualnie. Program daje możliwość ustawienia różnej konfiguracji okresów. Zestawienia można wydrukować, zapisać do PDF oraz przesłać do excel.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Zestawienia

inEwi daje możliwość pobrania bardzo różnych zestawień służących do celów ewidencyjnych i kontrolnych. Zestawienia są czytelne pomimo tego, że zawierają wiele danych.

Szybkość sprawdzenia danych.

W jednym miejscu bardzo szybko można sprawdzić ewidencję czasu pracy wraz z urlopami, zwolnieniami lekarskimi, przerwami i innymi nieobecnościami.

Justyna Korcz

Dyrektor Finansowy

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.