Historia klienta

E&A Sp. z o.o.

Oferty pracy za granicą od zaraz. Praca w Holandii i Belgii

E-And-A

Efektywne zarządzanie i planowanie.

Planowanie pracy w naszej firmie jest teraz dużo łatwiejsze. Tworzenie grafików dzięki inEwi stało się niebywale proste i zdecydowanie mniej czasochłonne, a co najważniejsze od razu widzimy, czy zaplanowany przez nas czas pracy jest zgodny z Kodeksem Pracy. W razie nieprawidłowości od razu pojawia się alert, dzięki czemu mamy pewność, ze nie popełnimy żadnej pomyłki. Dzięki programowi możemy również w prosty sposób tworzyć plan urlopów, na bieżąco widzimy jakie ile jeszcze dni urlopowych przysługuje poszczególnym pracownikom.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Usprawnienie pracy działu kadr.

Wprowadzenie elektronicznego systemu RCP oferowanego przez InEwi daje nam możliwość dokładnego zliczania czasu pracy pracownika, dzięki czemu rozliczanie nadgodzin jest teraz niezmiernie szybkie i proste. Za pomocą raportów widzimy zarówno obecności w pracy poszczególnych pracowników, co jest to dla nas bardzo pomocne, ponieważ jesteśmy teraz w stanie kontrolować obecność pracowników w wielu lokalizacjach jednocześnie, jak również widzimy godziny ich wejść i wyjść z pracy. Ewidencja czasu pracy w szybki i prosty sposób może być rozszerzona o dodatkowe informacje dotyczące urlopów, szkoleń lub różnego rodzaju nieobecności w pracy co bardzo ułatwia rozliczanie czasu pracy.

Mariusz Czupała

Pełnomocnik spółki

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.