Historia klienta

Reaxum

Zacieranie się różnic i dysproporcji w dostępnie do nauki, wiedzy oraz pracy osób niepełnosprawnych. Aktywizacja osób niepełnosprawnych, w tym szkolenia i projekty.

Reaxum

Doskonała w każdym obszarze.

Bardzo dobrze zrobiona strona internetowa systemu inEwi, łatwa obsługa systemu jak również jego przejrzystość sprawia, że zapoznanie się w tym systemem przez nowego pracownika trwa zaledwie chwilę. Dodatkowym atutem strony internetowej są bazy danych. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest aplikacja mobilna, z której można korzystać dosłownie wszędzie. Aplikacja działa płynnie, nie zawiesza się, brak jakichkolwiek problemów - bardzo chwalona przez pracowników.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Intuicyjny dostęp do statystyk.

Dzięki stronie internetowej pracodawca ma wgląd do bazy danej, w której są zawarte potrzebne dane pracowników, dzięki czemu szybko i w łatwy sposób może wyszukać interesujące go treści jak np. numer telefonu czy zaplanowane urlopy w danym miesiącu. Dzięki grafikowi pracy ma dokładny wgląd w sytuację urlopową, widzi kto do kiedy ma urlop wypoczynkowy, czy zwolnienie chorobowe, dzięki czemu wie ilu pracowników ma do dyspozycji w obecnym czasie bez konieczności zaglądania w dokumenty urlopowe.

Magdalena Bielska

Koordynator Projektu

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.