Historia klienta

MAG-SIM

Park trampolin

HOP

Kontrola nad pracownikami.

Dzięki temu, że przychodząc do pracy każdy odbija się na własnym telefonie, nie jest potrzebne dodatkowe urządzenie. Mamy kontrolę o której dany pracownik przychodzi i wychodzi, a jak wiadomo, każda minuta się liczy w tych czasach. Mamy też wgląd na to ile czasu spędza na przerwie dany pracownik. inEwi mocno zautomatyzowało nasze działania, szczególnie przy tak dużej ilości pracowników. Zaoszczędzony czas na podsumowania oraz liczenie ilości godzin przepracowanych w danym miesiącu przez każdego pracownika osobno, jest bezcenny.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Elastyczność grafiku pracy.

Nasza branża to głównie ludzie młodzi, którzy pracują dorywczo w naszej firmie. Często są to osoby, które przychodzą do pracy na kilka godzin. Często też zmieniają im się plany. Dzięki inEwi możemy bardzo szybko zmieniać grafik pracy i jednocześnie wszystkich o tym powiadomić, nie musimy pisać do każdego z osobna. Bardzo dobrą opcją jest też to, że każdy może wejść do systemu i sam sprawdzić grafik.

Magdalena Kuźma

Właściciel

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.