Historia klienta

Torstar Fitness

klub fitness, siłownia, park rozrywki

Torstar

Rozliczanie urlopów stało się dużo prostsze.

Zarówno w aplikacji mobilnej jak i na stronie Internetowej aplikacji, pracownicy samodzielnie mogą zaznaczać w systemie czas swoich urlopów, dzięki czemu menedżer firmy z łatwością może tymi urlopami zarządzać. Dzięki dostępowi do modułu urlopowego, wszystkie nieobecności można zaplanować z wyprzedzeniem, a inni pracownicy firmy również mogą widzieć plany współpracowników co ułatwia komunikację między nimi oraz sprawia, że sami mogą planować swoje dni wolne wiedząc, kiedy kolega lub koleżanka z pracy zaplanował/a swój urlop.

Sezonowi pracownicy pod kontrolą.

Dzięki inEwi Firma zyskała możliwość kontroli pracowników szczególnie sezonowych, co ułatwia rozliczanie czasu pracy oraz wynagrodzeń. Podgląd online w każdej chwili pozwala na zweryfikowanie pracownik jest już w pracy, ewentualnie ile się spóźnił oraz o której godzinie zakończył pracę. Przy dużej rotacji pracowników sezonowych łatwość wprowadzania ich do systemu oraz organizacji pracy sprawia, że zarządzanie firmą jest dużo przyjemniejsze.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Mobilność pracowników.

Aplikacja mobilna "inEwi - Grafik Pracy, Rejestracja Czasu i Urlopy" sprawia, że każdy z pracowników naszej firmy może zostać oddelegowany do pracy w terenie, a jego czas pracy nadal będzie pod pełną kontrolą. Pracownik nie jest zobowiązany pojawić się w siedziby firmy, dzięki czemu ma więcej czasu na pracę oraz spotkania z klientami w terenie. Świetnym rozwiązaniem jest również pobranie lokalizacji w momencie zgłoszenia zdarzenia, co pozwala nam w razie potrzeby zweryfikować, w którym miejscu Pracownik znajdował się w momencie odbicia.

Prostota użytkowania.

Program inEwi jest niezwykle intuicyjnym programem. Wdrożenie pracownika w jego obsługę nie stanowi żadnego wyzwania. Przyznam, że zarządzanie grafikiem nigdy nie było tak proste, a w razie nieobecności pracownika zarządzającego planami pracy, osoby zastępujące ją z łatwością radzą sobie z aplikacją.

Michał Laskowiak

Prezes firmy

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.