Historia klienta

Komandor

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług trwałej zabudowy w systemach KOMANDOR, od projektu po realizację.

Komandor

Rejestracja Czasu Pracy bez wysiłku.

Dzięki inEwi udało nam się pożegnać problem spóźnień i płynnie wdrożyć kontrolę rzeczywistych godzin pracy. Rejestrowanie czasu pracy stało się wygodniejsze, bo odbywa się za pomocą urządzeń mobilnych takich jak tablety i smartfony. Przestaliśmy inwestować w drogie plastikowe karty - wystarczy wydrukować karty papierowe lub użyć zdjęć na telefonie, a jako czytnik wykorzystujemy po prostu tablet. Wdrożenie inEwi pozwoliło nam zdecydowanie zoptymalizować czas pracy.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Płynne zarządzanie Wnioskami Urlopowymi.

Z inEwi udało nam się wyeliminować problem zdublowanych lub zgubionych wniosków urlopowych pracowników. Wnioski przesyłane są całkowicie online, zawsze dostępne i gotowe do wglądu. Potwierdzenia są także rejestrowane całkowicie online, co ułatwia śledzenie i prowadzenie ewidencji. Części pracowników udostępniliśmy też wgląd do ich listy wniosków urlopowych, co pozwala w dogodnym czasie sprawdzać limity urlopów i pozostałe saldo.

Małgorzata Woźniak

Główna księgowa

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.