Historia klienta

Reality Games

Mobile games based on real world data in real time. Gamifying big data.

Reality

Transparentność czasu pracy.

Każdy z naszych pracowników loguje się do systemu inEwi po rozpoczęciu pracy oraz wylogowuje w momencie jej zakończenia. Zaznaczenie statusu jest możliwe poprzez aplikację webową, skan kodu QR w aplikacji mobilnej inEwi RCP lub aplikację mobilną dedykowaną dla pracowników, zatem każdy pracownik jest w stanie sprawdzić czy jego współpracownicy aktualnie są w pracy zdalnej lub biurowej. Dzięki inEwi uzyskaliśmy pełną transparentność czasu pracy, która umożliwia naszemu zespołowi efektywniejszą współpracę i lepsze planowanie spotkań firmowych.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Kontrola nad własnym czasem pracy.

Każdy pracownik jest w stanie kontrolować swój czas pracy oraz dni wolne. Wszystkie statusy są dokładnie zapisywane co umożliwia sprawdzanie poprzednich miesięcy. Dane liczbowe są skorelowane w raportach, które także dostosowujemy do własnych potrzeb ze względu na duże możliwości wyboru opcji przy generowaniu raportów.

Izabela Marć

Deputy manager

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.