Historia klienta

Diety od Brokuła

Diety od Brokuła to catering dietetyczny, który nadąży za każdym stylem życia i ciekawością świata.

Diety-Od-Brokula

Papierowy zamęt? Nie, dziękuję!

Wprowadzając inEwi, pozbyliśmy się papierowych list obecności, eliminując tym samym możliwość nieprecyzyjnego raportowania godzin przez pracowników. Kierownicy mogą teraz z łatwością zweryfikować rzeczywiste godziny pracy, utrzymując pełną kontrolę nad czasem rozpoczęcia i zakończenia pracy oraz wykorzystanymi dniami wolnymi – w dowolnym miejscu i czasie, bez ryzyka, że poufne dokumenty wpadną w niepowołane ręce czy pojawią się błędy.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Efektywność ramię w ramię z oszczędnością.

Z inEwi rozliczanie czasu pracy zespołu czy dni wolnych zajmuje dosłownie chwilę, niezależnie od tego, czy robimy to miesięcznie czy tygodniowo. Szybka weryfikacja godzin, łatwe generowanie raportów i intuicyjne ich dystrybuowanie pozwala kierownikom skupić się na innych, pilniejszych zadaniach. Wszystko to dzięki prostocie i intuicyjności narzędzia.

Natalia Werra

Manager

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.