Historia klienta

P.W. RAPU

Jesteśmy multibrandowym sklepem z branży street, skate, snowboard. Nasza ekipa to pasjonaci sportów ekstremalnych.

SelectShop

Grafiki pracy, rejestracja czasu pracy.

Dzięki inEwi mamy w jednym miejscu dostęp do grafików pracy naszego zespołu o każdej porze. Każda wprowadzona zmiana grafiku jest od razu widoczna i dostępna dla każdego użytkownika. Dzięki temu łatwiej jest nam reagować na niespodziewane zmiany grafików i konsultować to na bieżąco z naszym zespołem. Dzięki rejestracji czasu pracy widzimy dokładnie kiedy dana osoba rozpoczęła i zakończyła swoją pracę.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Wnioski urlopowe.

Od kiedy używamy inEwi planowanie urlopu stało się dużo prostsze. Każdy użytkownik ma wgląd do planów urlopowych swoich kolegów. Dzięki temu łatwiej jest planować swój wolny czas. Ponadto dzięki wnioskom składanych w aplikacji mobilnej od razu można zobaczyć czy wnioskowany przez nas urlop został zaakceptowany. Możemy również na bieżąco kontrolować urlop, jaki pozostał nam do wykorzystania w danym roku.

Grzegorz Janowski

Koordynator

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.