Historia klienta

ABR SESTA Sp. z o.o.

ABR SESTA to certyfikowana agencja badawcza działająca na rynku od 1996r.

ABRSesta

Przyjazny pracownikom.

W naszej organizacji przez wiele lat korzystaliśmy z ewidencji czasu pracy w formie papierowej. Pracownicy często zapominali uzupełniać listę obecności, szczególnie gdy przebywali na wyjazdach służbowych lub pracowali zdalnie. Dla działu HR wiązało się to z dodatkowym czasem spędzanym na sprawdzaniu lista po liście braków, uzupełnianiu błędów i wysyłaniu przypomnień. Proces wnioskowania o urlopy czy informowania o zwolnieniach lekarskich bazował na e-mailach, co tworzyło niejasności i liczne zapytania, chociażby o aktualną ilość dni wolnych do wykorzystania. Wdrożenie inEwi nie tylko odciążyło nas z większości tych zadań, ale poszerzyło nasze możliwości o bardziej precyzyjne mierzenie czasu pracy czy proste generowanie raportów. System polubili również pracownicy, którzy mają dostęp do swojej ewidencji, niezależnie od pory dnia i miejsca, z którego pracują.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Innowacyjność odnaleziona!

Usprawniliśmy system czasu pracy, jest dokładniejszy. Zrezygnowaliśmy z papierowej listy obecności. Zyskaliśmy czas, który kiedyś poświęcaliśmy na sprawdzanie lista po liście i uzupełnianie błędów/braków. Zyskaliśmy przejrzysty sposób ewidencji nieobecności (urlopy, choroby i inne) pracowników oraz płynny przebieg akceptacji wniosków urlopowych. Dzięki inEwi zwiększyliśmy zadowolenie pracowników. inEwi daje możliwość prostego przygotowania raportów.

Izabela Marczak

Specjalista

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.