Historia klienta

Hotel Modrzewiowy Dwor

Modrzewiowy Dwór to hotel i restauracja znajdująca się w Gliwicach w otoczeniu parku. Świadczymy nasze usługi zarówno dla Gości biznesowych oraz prywatnych.

Modrzewiowy-Dwor

Wiarygodność rejestracji czasu pracy.

Fotorejestracja pozwala na wiarygodność rejestracji czasu pracy. Pracownicy muszą rejestrować się wraz ze zdjęciem i nie wystarczy przykładowo sam identyfikator. Ponadto w precyzyjny sposób (co do minuty) możemy określić czas Wejścia i Wyjścia. To rozwiązanie zwiększyło efektywność wykorzystania czasu pracy i przerw, które rejestrujemy w naszym zespole dzięki inEwi. Możliwość szybkiego sprawdzenia w danym dniu czasu pracy, również jest bardzo pomocna.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Planowanie czasu pracy i absencji.

Bardzo pomocne w pracy jest też rejestrowanie urlopów oraz innych zdarzeń typu L4. Oczywiście można do tego wykorzystywać inne programy księgowe, ale w warunkach w których pracujemy (księgowość jest w innym budynku) - taka mobilność i prostota w szybki sposób umożliwia rejestrowanie w/w sytuacji i dostosowywanie grafików do aktualnego zapotrzebowania. Nie bez znaczenia jest tez dobry kontakt i szybkość obsługi przez konsultantów inEwi. Próbowaliśmy wcześniej innych rozwiązań, ale rozwiązanie inEwi okazało się najskuteczniejsze w naszym przypadku i warunkach organizacyjnych.

Michał Kokoszka

Hotel manager

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.