Historia klienta

Klub muzyczny

Klub muzyczny

KlubMuzyczny

Kontrola nad pracownikami nawet poza pracą.

Dzięki temu, że wszystkie rekordy, fotorejestracje oraz godziny pracy są trzymane na chmurze jako manager nie musze się martwić o moją nieobecność w pracy, gdyż wszystko mogę kontrolować zdalnie. Do tego przez to, że informacje są cięgle dostępne wszelkie problemy związane z przepracowanymi godzinami mogę na bieżąco korygować. Również pracownicy mają pełen dostęp do swojego konta i przepracowanych godzin.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Papier odchodzi do lamusa.

Zakup inEwi był dużym technologicznym krokiem dla naszej firmy, gdyż nie były już potrzebane żadne zeszyty, kartki oraz osoby zajmujące sie podliczaniem godzin pracy. Wszystko teraz jest elektroniczne do tego dostępne w każdbym miejscu. Co więcej, program jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, dzięki czemu wdrożenie go zajęło dosłownie kilkadziesiąt minut, a w bardzo dużej mierze usprawniło to działanie całej naszej firmy.

Maksymilian Przybylski

Manager

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.