Historia klienta

Beecommerce

Agencja e-commerce

Beecommerce

Weryfikacja pracy zdalnej.

Dzięki inEwi i usługi geolokalizacji możemy weryfikować logowane statusy pracy z konkretnych lokalizacji. Jest to przydatne w ochronie przed nadużyciami pracowników zdalnych. Przydatna jest też funkcja ograniczania możliwości logowania z konkretnych lokalizacji, przypisywanie ich do pracowników oraz przechwytywanie zdjęć z momentu logowania. To znacznie uszczelnia system rejestracji pracy.

Dokumentacja i rozliczanie urlopów.

Excel'om mówimy do widzenia. Dzięki systemowi do zgłaszania wniosków, ich akceptacji i rozliczania, każdy pracownik wie ile dni urlopowych mu pozostało a manager może planować pracę zespołu widząc graficzne przedstawienie dostępności pracowników. Przydatne są też powiadomienia SMS, często wnioski są składane wczesnym rankiem kiedy nie ma możliwości ich mailowej weryfikacji.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Lokalne stanowisko logowania pracy.

Udało nam się wyrobić w pracownikach nawyk logowania wejść i wyjść z biura. Wcześniej było to niemal niemożliwe. Obecnie na rewersie karty wejściowej do biura dodaliśmy QR kod który jest skanowany przy wejściu do powierzchni biurowej i automatycznie loguje rozpoczęcie pracy przez pracownika.

Łatwe wdrożenie.

Konfiguracja systemu i szkolenie to maksymalnie 2 roboczogodziny. W rezultacie otrzymujemy system który po prostu działa płacąc kilka złotych miesięcznie za pracownika. To niewiele biorąc pod uwagę koszt wdrożenia analogicznego rozwiązania samodzielnie.

Jarosław Trybuchowicz

Właściciel

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.