Historia klienta

Pracownia Biobank - Uniwersytet Łódzki

Jesteśmy jednostka naukową, realizującą zadania statustowe oraz prowadzimy działalność komercyjną - realizacja usług badawczych dla jednostek zewnętrznych.

BioBank

Covid a praca zdalna.

Dzięki systemowi inEwi pracownicy pracujący zdalnie mogli bez żadnych problemów rejestrować swój czas pracy, niezależnie od tego czy aktualnie pracowali na miejscu w jednostce, czy też zdalnie. Dzięki temu rozwiązaniu, nie trzeba było pojawiać się w pracy tylko po to, by wypełnić formularz obecności w formie papierowej. Jednocześnie podgląd do aktualnie zalogowanych w pracy pracowników daje komfort w kontekście kontaktowania się w celach służbowych - wiemy, że nie przeszkadzamy w czasie prywatnym.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Swoboda w ustalaniu czasu swojego zanngażowania w prace w jednostce.

Nie zawsze trzeba przebywać w miejscu pracy przez 8 godzin. Są dni, że pracę można zakończyć wcześniej. W pracy laboratoryjnej są też doświadczenia, które wymagają dłuższego niż 8 godzin zanngażowania w ciągu dnia, by wykonać zadanie. Dzięki systemowi dynamicznego rozliczania czasu pracy, każdy może efektywnie korzystać z aplikacji wykazując jednocześnie, że w skali miesiąca pracują zgodnie z oczekiwaną liczbą godzin zakontraktowaną w umowie o pracę.

Nadgodziny - wolne za nadgodziny.

Super opcja - wypracowane nadgodziny można sobie odebrać w postaci dodatkowych dni wolnych.

Dominik Strapagiel

Kierownik Pracowni Biobank

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.