Historia klienta

IN_KOS Bartosz Kostro

Prace budowlane.

In_Kos.

Szybko, tanio, pozytywnie.

Wdrożenie inEwi w naszej firmie okazało się strzałem w dziesiątkę. Każdy z Pracowników z łatwością wdraża się z obsługę aplikacji, dzięki temu bardzo szybko osiągnęliśmy pozytywne efekty w postaci wzrostu wydajności pracy naszego zespołu oraz przyspieszyliśmy proces rozliczenia każdego miesiąca. Dużym plusem jest możliwości eksportu danych do programów księgowych oraz formatu zgodnego z Microsoft Excel.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Nareszcie mobilny pracownik!

Dzięki aplikacji mobilnej inEwi - Grafik Pracy, Rejestracja Czasu i Urlopy wyeliminowaliśmy konieczność pojawiania się pracowników w siedzibie firmy, w celu podpisania list obecności. Teraz wystarczy, że zgłoszą swój status rozpoczęcia lub zakończenia pracy poprzez aplikację. Dzięki takiemu rozwiązaniu zoptymalizowaliśmy czas pracy oraz zmniejszyliśmy koszty związane z dojazdem (dowozem) pracowników na budowę, redukujac wydatki na 'poranną kawę'. W jednym przypadku nawet poprawiły się relacje rodzinne na skutek 'porannej kawy' z żoną! ;)

Bartosz Kostro

Właściciel

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.