Historia klienta

FireUp Software

Spółka FireUp Software od 2013 koncentruje wokół siebie technologiczne marki. W ramach nich, funkcjonują między innymi takie marki jak fireup.pro, FireTMS.

Fireup-Software

Jesteśmy elastyczni.

Jako spółka technologiczna dużą wagę przywiązujemy do prostych, użytecznych i efektywnych narzędzi. inEwi pozwoliło nam sprawniej zarządzać czasem pracy i urlopami. Dodatkową wartością jest dużo prostsze rozliczanie czasu pod względem administracyjnym. Pracownicy cenią sobie też wszystkie mobilne rozwiązania - w końcu korzystamy z nich na co dzień w wielu aspektach.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Jesteśmy transparentni.

Bardzo często działamy zespołowo. Dlatego doceniamy możliwość sprawdzenia dostępności osób w poszczególnych dniach, zarówno w krótkim jak i długim okresie czasu. To pozwala nam lepiej planować spotkania, a za tym idzie lepsza realizacja projektów. Jest to też zgodne z naszą kulturą organizacyjną, w której dużą rolę przywiązujemy do pełnej transparentności wśród wszystkich pracowników.

Marcin Rutkowski

Brand Manager

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.