Historia klienta

San-System

Firma San-System od 17 lipca 2002 roku zajmuje się świadczeniem usług związanych z projektowaniem i wykonawstwem robót w branży sanitarnej.

San-System

Proste wnioski urlopowe.

Od momentu wprowadzenia programu inEwi, rozwiązany został problem z wnioskami urlopowymi. Każdy z pracowników po uzyskaniu dostępu do systemu wie ile pozostało do wykorzystani dni wolnych. Dzięki temu zoptymalizowaliśmy czas pracy i działu kadrowego jak i pozostałej kadry pracowniczej. Rozwiązany również został problem z akceptowaniem wniosków, które obecnie trafiają bezpośrednio do przełożonego. Fajną opcją jest wskazanie rodzaju potrzebnego urlopu. Dzięki czemu uzyskaliśmy przejrzystość w składanych wnioskach.

Kontrola czasu pracy pracowników mobilnych oraz biurowych.

Wdrożenie inEwi umożliwiło sprawdzenie faktycznie przepracowanych godzin. Osoby pracujące w naszej firmie często wyjeżdżają na delegację i i nie mieliśmy wcześniej możliwości kontrolowania ich rzeczywistego czasu pracy podczas wyjazdów. Obecnie otrzymujemy raporty delegacyjne od pracowników w wersji papierowej, a program daje nam możliwość zweryfikowania poprawności wprowadzonych danych.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Przejrzystość w przepracowanych godzinach.

Program usystematyzował rozliczanie przepracowanych godzin pracy. Dzięki przejrzystym w obsłudze i łatwym w planowaniu grafikach pracy, a następnie intuicyjnych raportach, dokładnie wiemy ile każdy z pracowników przepracował godzin w danym miesiącu oraz uzyskujemy przedstawione w przystępny sposób informacje o nadgodzinach.

Kamil Pieczychlebek

Asystent zarządu

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.