Historia klienta

Klif Agnieszka Jesionka

Apart hotel Międzyzdroje

hotel-miedzyzdroje

Dostęp z każdego miejsca!

Aplikacja inEwi pozwala mi w każdym miejscu na Świecie zalogować się do systemu i zweryfikować kto aktualnie znajduje się w pracy. W przypadku papierowych list obecności, aby je przejrzeć, musiałam pojawić się w siedzibie firmy. Teraz wystarczy, że zaloguję się do aplikacji, nawet w trakcie wyjazdu lub urlopu i od razu uzyskuję dostęp do całej ewidencji czasu pracy.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Rzetelne rozliczanie.

Dzięki modułowi do rejestracji czasu pracy wyeliminowaliśmy możliwość nierzetelnych działań związanych z wypełnianiem godzin pracy na papierowych listach. Teraz w firmie aplikacja inEwi jest narzędziem liczącym czas pracy, dzięki czemu mamy pewność, że pracownik faktycznie przepracował daną ilość godzin w miesiącu.

Agnieszka Jesionka

Właściciel

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.