Historia klienta

Webwizards

Świadczymy usługi dla branży motoryzacyjnej. Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe i mobilne, które wdrażamy w największych grupach dealerów i importerów samochodów.

WebWizards

Zwiększenie samodyscypliny.

Odkąd rejestrujemy czas pracy poprzez inEwi pracownicy nauczyli się pilnować swojego czasu pracy - zarówno "nie-dogodzin" oraz "nadgodzin". Widząc ile przepracowali lepiej organizują swój czas oraz zadania. Podczas pracy zdalnej również pracownicy wiedzą kiedy jest czas na pracę, ponieważ rejestracja rozpoczęcia pracy uzmysławia im, że teraz nie ma chwili na mycie okien :)

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Prostota w obsłudze.

Pracownicy przychodzą i odchodzą, ale żaden nie miał problemów z obsługą aplikacji webowej jak i mobilnej. Prostota w nawigacji i obliczeniu czasu pracy dla pracowników jest równie ważna jak dla pracowników administracji. Rozliczenia z pracownikami są szybsze i przyjemniejsze. Skróciliśmy ten czas o prawie ponad połowę co przekłada się na efektywność w innych obszarach działań.

Agata Rodykow

International Account Manager

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.