Historia klienta

Platan Meble Sp. z o.o.

Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą mebli tapicerowanych.

Platan

Cyfryzacja.

Dzięki programowi inEwi zrezygnowaliśmy z papierowych kart pracy. Możemy również kontrolować czas pracy i obecności nawet, gdy nie ma nas w firmie. Pracownicy również stali się bardziej wydajni, dzięki temu, że sami kontrolują czas swojej pracy oraz godziny wejścia i wyjścia z firmy. Program nie wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności, dzięki czemu przekonanie pracowników do korzystania z niego nie było trudne.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Prostota i przejrzystość.

Program inEwi jest przejrzysty, a sposób korzystania z niego intuicyjny. Bardzo wielką zaletą jest również elektroniczny obieg dokumentów. Dane z programu można wyeksportować bezpośrednio do programów kadrowo-płacowych lub do pliku Excel, co znacznie ułatwia ich późniejszą obróbkę. Dzięki temu praca innych działów firmy również stała się wydajniejsza, a dział kadr i płac ma znacznie ułatwione zadanie każdego miesiąca.

Beata Falarz

Prezes zarządu

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.