Historia klienta

G-U Polska Sp. z o.o.

Światowy dostawca systemów okiennych i drzwiowych oraz wejść automatycznych i systemów zarządzania budynkami.

G-U

Prosty w obsłudze system raportowania.

Szybkość w przygotowaniu raportów. Każde dane trzeba przestudiować - tu jest to bardzo proste i szybkie. Raporty są przejrzyste i zawierają dane które są niezbędne, bez udziwnień. Zliczanie godzin i nadgodzin jest bardzo proste. u nas w firmie jest równoważny czas pracy, ruchomy z grafikiem dla oddzielnego działu magazynu, co w żadnym innym programie nie było możliwe do ustawienia, a w inEwi okazało się nie tylko dostępne, ale i bardzo proste!

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Zaufanie i samodzielność zespołu dzięki inEwi kluczem do sukcesu.

Pracownicy mają wgląd w swoje raporty, co dla firmy jest bardzo ważne, gdyż zaufanie do pracodawcy wzrasta. W naszym systemie, przy ruchomym czasie pracy każdy ma prawo wyjść i przyjść odpowiednio wcześnie. dla nich ważna jest możliwość posiadania kontroli nad tym dlatego tak ważne jest, ze pracownicy maja wgląd w swoje dane i sami mogą decydować jak dysponować swoim czasem pracy. Nie mają obawy ze mogą na koniec miesiąca mieć niedogodzinę albo za dużo nadgodzin.

Aneta Kłoda

specjalista ds. kadr i płac

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.