Historia klienta

Traffic Trends Sp. z o.o.

Zwiększamy sprzedaż w sklepach internetowych. Budujemy ruch. Optymalizujemy konwersję.

Traffic-Trends

Innowacyjność.

Wdrożyliśmy inEwi migrując z popularnych czytników na pastylki. Efekt był jak po zmianie telefonu na smartfon. Procesy w firmie stały się proste i przejrzyste. Każdy pracownik sam obsługuje swoje konto, ma pełną elastyczność zaprogramowaną w systemie (praca na miejscu, praca zdalna, zgłaszanie urlopów). Przejrzystość aplikacji na tablet sprawiła, że liczba błędów znacząco się zmniejszyła. Potrzeby administracyjne dotyczące korekt, generowania raportów oraz wykazów zmniejszyliśmy do zera.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Wszystkie dane dostępne na wyciągnięcie ręki.

Dobrze zaprojektowany system uprawnień dał nam możliwość odwzorowania struktury firmy. Managerowie działów sami zatwierdzają i planują urlopy swoich zespołów. Obsługa kadr samodzielnie generuje sobie potrzebne raporty w dogodnym formacie i przedziale czasowym. Aplikacja mobilna dla pracowników pozwala na samodzielne i przejrzyste planowanie swojego czasu i urlopów. Wdrożenie i integracja bezproblemowe.

Paweł Jóźwik

CEO

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.