Historia klienta

Stadion Wrocław

Nowoczesne oprogramowanie na nowoczesnym obiekcie.

stadionwroclaw

Uporządkowanie zarządzaniem nieobecnościami.

Charakter pracy naszego działu wiąże się często z nienormowanym trybem pracy. W zawiązku z tym ilość wniosków o wybranie nadgodzin i zleceń pracy w weekendy była znaczna. Kadrom trudno było zachować w tym porządek stąd pojawiał się potrzeba wewnętrznej ewidencji takich dni i godzin nadprogramowych. Ułatwiło to również weryfikację dni do wypłaty za nadgodziny zgodnie z regulaminem firmy. Również wgląd w urlopy, i kto aktualnie jest w pracy lub jest nieobecny bardzo nam pomaga.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Nowoczesne rozwiązanie w nowoczesnym przedsiębiorstwie.

W tej chwili firma przechodzi na bardziej elektroniczne zarządzanie ewidencją czasu pracy, więc możliwość generowanie raportów lub zapisywanie ich w formie edytowalnej to dla nas spore ułatwienie. W niedługim czasie, myślę że stanie się to oficjalnym narzędziem do weryfikacji czasu pracy. Przy liczbie 30 osób w spółce pracującej zadaniowo będzie to sporym ułatwieniem dla kadr. Podsumowania dają również szybki wgląd w to czy ktoś jest na bieżąco z uzupełnianiem czasu pracy.

Kaja Kochan

Asystent Dyrektora ds. Operacyjnych/Architekt

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.