Historia klienta

Specmajster

Sklep internetowy

Specmajster

Nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnej branży.

Działamy w branży e-commerce, która wymusza od nas stosowania niestandaryzowanych rozwiązań do automatyzacji wielu procesów w naszej firmie, jedną z nich jest ewidencja pracy do której zarządzania wybraliśmy aplikacje inEwi. Aplikacja sprostała wszystkim naszym oczekiwaniom, nie tylko pod względem możliwości i standardowych rozwiązań przełożonych na system zarządzania, ale też jego innowacyjnymi rozwiązaniami jak mobilność.

Wszystko co potrzebne dzięki inEwi!

Teraz nie musimy przeliczać, sprawdzać czy wszystkie wnioski trafiły do księgowe, czy pracownik faktycznie jest w pracy, czy ktoś się za niego podpisał. Teraz mamy pełną kontrolę nad ludźmi, którzy faktycznie są w firmie. System niesamowicie usprawnił nam pracę i poprawił kontrolę oraz przepływ dokumentów w kadrach. Świetnie sprawdza się mobilna rejestracja, która wyklucza zbędną papierologię, pozbywając się wiele błędów związanych z zapisywaniem godzin pracy przez pracowników.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Bardziej profesjonalnie.

Aplikacja pozornie wydaje się jak coś mało rewolucyjnego ze względu na swoją prostotę oraz krótki czas wdrożenia, ale gdy zaczęliśmy stosowanie tego rozwiązania śmiało możemy powiedzieć, że w dziale ewidencji pracy nasza firma stoi na bardzo wysokim poziome, a wszystko to dzięki tym niepozornym kilku godzinom poświęconym na wdrożenie aplikacji inEwi.

Mariusz Kwiatkowski

Właściciel

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.