Historia klienta

ELFON BIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Firma ELFON od 25 lat jest wiodącym dostawcą cyfrowych systemów łączności - kontroli wejścia dla budownictwa jedno i wielorodzinnego.

Elfon

Ograniczenie papierologii.

Myślę, że każda firma pod tym kątem jest jednego zdania. Wszystko jest w systemie, miesięcznie drukujemy tylko raport obecności do listy płac i tyle! W każdym momencie można sprawdzić, jaki pracownik był w pracy, gdzie oraz kiedy. Aplikacja mobilna oraz fotorejestracja daje możliwość weryfikacji pracowników, którzy pracują zdalnie, co świetnie się sprawdza w naszej firmie.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Łatwość obsługi.

Jako pracownik firmy ELFON, pierwszy raz mam styczność z profesjonalnym programem do ewidencji czasu pracy pracowników. Początkowo miałam faktycznie problem, gdyż nigdy wcześniej nie miałam styczności z tego typu programami. Teraz po półtorej roku współpracy, uważam że nie ma nic lepszego! Jest wygodny, prosty w obsłudze i faktycznie ułatwia pracę. Plus ogranicza potrzebę drukowania papieru, co przyczynia się również do ochrony środowiska :)

Beata Gawryś

Ref. administracyjno-księgowy

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.