Historia klienta

Clear Channel Poland Sp. z o.o.

Światowy lider reklamy zewnętrznej, który każdego miesiąca dociera do ponad 500 milionów osób za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci łączącej 30 państw na 5 kontynentach.

Clear-Channel

Wsparcie dla kadry menedżerskiej.

inEwi jest doskonałym wsparciem pracy naszych menadżerów. Aplikacja umożliwia między innymi zweryfikowanie on-line informacji o obecności lub nieobecności pracowników, pozwala na akceptację, bądź odrzucenie wniosku urlopowego z dowolnego miejsca pobytu menadżera. Kadra kierownicza ma również na bieżąco wiedzę w temacie nieobecności pracowników związanych z chorobami lub innymi absencjami, co pozwala na prostszą kontrolę, organizację pracy oraz optymalizuje procesy zarządzania personelem.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Elektroniczny obieg wniosków urlopowych.

Elektroniczny obieg wniosków urlopowych w dobie cyfryzacji procesów biznesowych stał się absolutną koniecznością. Nie wszystkie rozwiązania RCP dostępne na rynku pozwalały na wyeliminowanie papierowej ewidencji czasu pracy i jednoczesne wnioskowanie o nieobecność on-line. Dzięki aplikacji „inEwi - RCP” oraz "inEwi - Grafik Pracy, Rejestracja Czasu i Urlopy" udało się unowocześnić i optymalizować pracę działu kadrowo-płacowego.

Anna Niedziółka

Specjalista ds. kadr i płac (HR Biznes Partner)

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.