Historia klienta

Ekovert Łukasz Szkudalarek

Cele: ocena oddziaływania na środowisko (OOŚ), strategiczna ocena oddziaływania na środowisko (SOOŚ) i zagadnienia z zakresu prawa ochrony środowiska i prawa wodnego

Ekovert

Elastyczny czas pracy.

System umożliwia wprowadzenie elastycznego czasu pracy. Pracownicy sami kontrolują godziny wejść i wyjść tak aby średni czas w miesiącu wynosił ok. 8 godzin dziennie. Jednocześnie kwestie drobnych przerw, wyjść etc. pozostały na zasadzie wzajemnego zaufania. System umożliwia także wprowadzenie tzw. "pracy zdalnej" przy jednoczesnej kontroli miejsca jej wykonywania przez pracodawcę.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Prostota i funkcjonalność.

System inEwi jest bardzo prosty. Nie wymaga od pracowników naszej firmy żadnych specjalistycznych umiejętności ani wiedzy. Jego wdrożenie w firmie odbywa się praktycznie natychmiastowo. Ponadto inEwi usprawnia w znaczący sposób pracę w firmie ze względu na elektroniczny obieg dokumentów. Szczególnie doceniam możliwość integracji z programami księgowymi jak płatnik i gratyfikant.

Łukasz Szkudlarek

CEO

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.