Historia klienta

Studio Kolporpress

Materiały reklamowe

Studio-Kolporpress

Nowoczesne rozwiązanie

Dzięki rozwiązaniu oferowanemu przez inEwi nasza firma składająca się z zespołu marketingowców, pracowników administracyjnych, przedstawicieli handlowych oraz grafików w łatwy i intuicyjny sposób może monitorować czas swojej pracy. Całe przedsiębiorstwo zyskuje na innowacyjności i postępie jaki wprowadza to rozwiązanie. Szybka i prosta instalacja - nie trzeba wzywać informatyków. inEwi pozwala nam również w przejrzysty sposób dostosować grafik pracowników i kontrolować ewidencje ich prac.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Pełna swoboda kontroli czasu pracy.

Kolejne plusy wdrożenia, to poczucie większej swobody u pracowników. Przestali być skrępowani w momentach potrzeby wyjścia w godzinach pracy, rozpoczęcia dnia pracy od późniejszej godziny albo wcześniejszego wyjścia. Nikt nikogo nie musi kontrolować i podejrzewać, bo wszystkie wyliczenia są w systemie. Osoba zajmująca się rozliczeniem pracowników ma mniej pracy związanej z wyliczeniami czasu pracy. Może ten czas wykorzystać na inne obowiązki.

Paula Kopciak

Specjalista ds. marketingu

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.