Historia klienta

KLIMALUX

Firma montująca instalacje wewnętrzne .Głowną działalność opierajaca na instalacji wentylacji i klimatyzacji.

Klimalux

Usprawniona współpraca pomiędzy kadrami a pracownikami.

Wdrożenie aplikacji InEwi w naszej firmie ułatwiło relację między działem kadrowym a pracownikami.Pracownik z działu kadr, dzięki dostępowi do danych w aplikacji inEwi, wie odrazu o godzinach przepracowanych przez pracownika. Pracownik natomiast ma również dostęp do aplikacji, dzieki czemu widzi np. jaką ilością urlopu jeszcze dysponuje. inEwi pozwala wypisać wniosek urlopowy za pomocą zaledwie kilku kliknięć, bez potrzeby odwiedzania przez pracownika działu kadr. Wszystko odbywa się mobilnie i nowocześnie.

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

Niezawodna aplikacja mobilna.

Dzięki inEwi nie zachodzi konieczność kontrolowania każdego z naszych Pracowników. Nie musimy teraz weryfikować każego wejścia i wyjścia z pracy. Wszystko to jest zasługa aplikacji mobilnej inEwi - Grafik Pracy, Rejestracja Czasu i Urlopy, która pozwala odbić się Pracownikowi nawet z domu, kiedy zachodzi potrzeba pracy zdalnej.

Sylwia Zgrzędek

Pracownik biurowy

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.