Historia użytkownika

San-System zaufało inEwi.

Kamil Pieczychlebek, Asystent Zarządu

+25

pracowników

Sanitarna

branża

Korzystamy z trzech modułów.

Codziennie używamy trzech aplikacji.

  • Proste wnioski urlopowe.

    Od momentu wprowadzenia programu inEwi, rozwiązany został problem z wnioskami urlopowymi. Każdy z pracowników po uzyskaniu dostępu do systemu wie ile pozostało do wykorzystani dni wolnych. Dzięki temu zoptymalizowaliśmy czas pracy i działu kadrowego jak i pozostałej kadry pracowniczej. Rozwiązany również został problem z akceptowaniem wniosków, które obecnie trafiają bezpośrednio do przełożonego. Fajną opcją jest wskazanie rodzaju potrzebnego urlopu. Dzięki czemu uzyskaliśmy przejrzystość w składanych wnioskach.

  • Kontrola czasu pracy pracowników mobilnych oraz biurowych.

    Wdrożenie inEwi umożliwiło sprawdzenie faktycznie przepracowanych godzin. Osoby pracujące w naszej firmie często wyjezdżają na delegację i i nie mieliśmy wcześniej możliwości kontrolowania ich rzeczywistego czasu pracy podczas wyjazdów. Obecnie otrzymujemy raporty delegacyjne od pracowników w wersji papierowej, a program daje nam możliwość zweryfikowania poprawności wprowadzonych danych.

  • Przejrzystość w przepracowanych godzinach.

    Program usystematyzował rozliczanie przepracowanych godzin pracy. Dzięki przejrzystym w obsłudze i łatwym w planowaniu grafikach pracy, a następnie intuicyjnych raportach, dokładnie wiemy ile każdy z pracowników przepracował godzin w danym miesiącu oraz uzyskujemy przedstawione w przystępny sposób informacje o nadgodzinach.

Poznaj inne historie naszych klientów.

Sprawdź jak nasze rozwiązanie pomaga przedsiębiorstwom z różnych branży.

Przetestuj za darmo i bez zobowiązań!

Dołącz do grona ponad 150000 użytkowników!