Historia użytkownika

Jak Torstar wyeliminowało problemy z rozliczaniem czasu pracy?

Michał Laskowiak, Prezes Zarządu

+40

pracowników

Sportowo-rozrywkowa

branża

Korzystamy z trzech modułów.

Codziennie używamy trzech aplikacji.

 • Rozliczanie urlopów stało się dużo prostsze.

  Zarówno w aplikacji mobilnej jak i na stronie Internetowej aplikacji, pracownicy samodzielnie mogą zaznaczać w systemie czas swoich urlopów, dzięki czemu menedżer firmy z łatwością może tymi urlopami zarządzać. Dzięki dostępowi do modułu urlopowego, wszystkie nieobecności można zaplanować z wyprzedzeniem, a inni pracownicy firmy również mogą widzieć plany współpracowników co ułatwia komunikację między nimi oraz sprawia, że sami mogą planować swoje dni wolne wiedząc, kiedy kolega lub koleżanka z pracy zaplanował/a swój urlop.

 • Sezonowi pracownicy pod kontrolą.

  Dzięki inEwi Firma zyskała możliwość kontroli pracowników szczególnie sezonowych, co ułatwia rozliczanie czasu pracy oraz wynagrodzeń. Podgląd online w każdej chwili pozwala na zweryfikowanie pracownik jest już w pracy, ewentualnie ile się spóźnił oraz o której godzinie zakończył pracę. Przy dużej rotacji pracowników sezonowych łatwość wprowadzania ich do systemu oraz organizacji pracy sprawia, że zarządzanie firmą jest dużo przyjemniejsze.

 • Mobilność pracowników.

  Aplikacja moblina "inEwi - Grafik Pracy, Rejestracja Czasu i Urlopy" sprawia, że każdy z pracowników naszej firmy może zostać oddelegowany do pracy w terenie, a jego czas pracy nadal będzie pod pełną kontrolą. Pracownik nie jest zobowiązany pojawić się w siedziby firmy, dzięki czemu ma więcej czasu na pracę oraz spotkania z klientami w terenie. Świetnym rozwiązaniem jest również pobranie lokalizacji w momencie zgłoszenia zdarzenia, co pozwala nam w razie potrzeby zweryfikować, w którym miejscu Pracownik znajdował się w momencie odbicia.

 • Prostota użytkowania.

  Program inEwi jest niezwykle intuicyjnym programem. Wdrożenie pracownika w jego obsługę nie stanowi żadnego wyzwania. Przyznam, że zarządzanie grafikiem nigdy nie było tak proste, a w razie nieobecności pracownika zarządzajacego planami pracy, osoby zastępujace ją z łatwością radzą sobie z aplikacją.

Poznaj inne historie naszych klientów.

Sprawdź jak nasze rozwiązanie pomaga przedsiębiorstwom z różnych branży.

Przetestuj za darmo i bez zobowiązań!

Dołącz do grona ponad 150000 użytkowników!