Grafik Pracy

Program do układania Grafiku Pracy

Zaplanuj harmonogram pracy online!

Zagwarantuj Twojej firmie bezkonfliktowe i precyzyjne planowanie grafiku pracy. Zacznij korzystać z programu do automatycznego planowania harmonogramu czasu pracy poszczególnych pracowników: zmianowych, zdalnych, pracujących w trybie normowanym, nienormowanym bądź równoważnym.

Załóż darmowe konto Pobierz darmowy wzór

  • Grafik normowany i nienormowany

    Przypisz pracownikom najbardziej dopasowany rodzaj grafiku.

  • Szybkie kopiowanie grafików

    Kopiuj i przenoś stworzony grafik dowolnym pracownikom i na dowolne dni.

  • Planowanie i publikowanie grafiku

    Spokojnie zaplanuj grafik, a następnie opublikuj z powiadomieniem dla wszystkich.

  • Przypisz odpowiednie stanowiska

    Dodawaj stanowiska i zadania pracownikom do grafiku.

  • Weryfikacja z Kodeksem Pracy

    Automatyczne powiadomienia o problemach w odniesieniu do przepisów Kodeksu Pracy.

  • Powiadomienia dla pracowników

    Po każdej zmianie w grafiku powiadomienia e-mail oraz SMS są wysyłanie do pracowników.

Dołącz do grona naszych klientów!

Z naszych rozwiązań korzystają firmy z każdej branży oraz różnej wielkości - małe, średnie oraz korporacje.

Załóż darmowe konto

150000+ użytkowników

Planowanie i układanie harmonogramu pracy

Zamień kartki papieru, notatki, arkusze kalkulacyjne na JEDEN prosty i wygodny program do planowania i układania grafiku pracy Twoich pracowników!

Harmonogram pracy

Zaplanuj, sprawdź i opublikuj grafik pracy

Układanie harmonogramu pracy może być chaotyczne i problematyczne - dostępność pracowników, urlopy, choroby. Tylko dzięki inEwi jesteś w stanie spokojnie i bezpiecznie zapanować nad wszystkim i zaplanować grafik dla Twojej firmy! W dogodnym momencie opublikujesz go jednym kliknięciem, a każdy pracownik dostanie powiadomienie e-mail oraz SMS ze zmianami.

Zrezygnuj z czasochłonnego układania grafików w Excelu!

Generuj grafik pracy automatycznie

Planuj grafik pracy szybko i wygodnie! Skorzystaj z intuicyjnego kreatora, aby stworzyć bezkonfliktowe harmonogramy pracy dla wszystkich pracowników w Twojej firmie.

  • Układaj grafik pracy w widoku dziennym, tygodniowym bądź miesięcznym,
  • kopiuj harmonogram pracy do innych pracowników albo na inny okres czasu,
  • skorzystaj z kreatora tworzenia grafików dla dowolnych pracowników oraz okresów.

Wygodne kopiowanie i przenoszenie grafików

"Przeciągaj i upuszczaj", aby skopiować, bądź przenieść harmonogram na następny tydzień albo do innych pracowników.

Nie trać czasu na wypełnianie za każdym razem pojedynczych komórek w Excelu!

Ujarzmij grafik pracy w Twojej firmie!

Przeglądaj online

Gwarancja wygody dzięki możliwości podglądu harmonogramu pracy online.

Zapisuj i eksportuj

Harmonogram możesz zapisać do plików PDF oraz CSV i XLS umożliwiających import do innego oprogramowania.

Wydrukuj

Dzięki dedykowanym wydrukom dostosowanym do strony A4.

Dodatkowe korzyści bez dodatkowych kosztów!

Mobilny harmonogram pracy dla Twoich pracowników!

Wprowadź kompleksową samoobsługę pracowniczą w Twojej firmie.

Darmowa aplikacja mobilna, działa zarówno na telefonach z systemem iOS i Android.

Grafik pracy ze stanowiskiem pracy i notatką

Dodaj stanowisko pracy i notatkę do grafiku

Układając harmonogram pracy dla pracowników możesz dodatkowo sprecyzować stanowiska pracy oraz dodać ewentualne notatki z kluczowymi informacjami.

Skoncentruj się na swoim biznesie, a nie na papierologii!

Historia modyfikacji grafiku pracy

Historia modyfikacji harmonogramów

Już nigdy więcej nic Ci nie umknie! Zyskaj dostęp do historii wszelkich zmian w opublikowanych grafikach pracy dla wszystkich pracowników.

Zgodność z kodeksem pracy

Sprawdzaj poprawność z Kodeksem Pracy

Automatyczna weryfikacja ułożonych harmonogramów pracy względem przepisów Kodeksu Pracy z sugestiami błędów i problemów.

Ostrzeżenia o braku wymaganej przerwy dziennej, tygodniowej oraz o przekroczeniu maksymalnej dopuszczalnej normy tygodniowej.

Zobacz również nasz moduł Rejestracji Czasu Pracy

Moduły rejestracji czasu pracy i grafiku pracy tworzą niezastąpione duo funkcjonalności! Zyskujesz m.in. kompletny monitoring spóźnień i przedwczesnych wyjść w oparciu o ustalony grafik pracy.

Zobacz Rejestrację Czasu Pracy

inEwi RCP
Grafik Pracy - inEwi

Harmonogram czasu pracy.
Pobierz darmowy szablon, wzór.

Darmowy wzór grafiku pracy dla pracowników w formacie xls (Excel) lub pdf.

Uniwersalny i łatwy w edycji szablon gotowy do uzupełnienia i praktycznego wykorzystania w Twoim przedsiębiorstwie. Więcej na ten temat wymagań i optymalizacji harmonogramu czasu pracy przeczytasz na naszym blogu.

Wybierz najlepszy wzór grafiku pracy dla Twojej firmy!

Grafik pracy, wzór na 31 dni.

Grafik Pracy Miesieczny - inEwi

Grafik pracy, wzór na 7 dni.

Grafik Pracy Tygodniowy - inEwi

Grafik Pracy Stanowiskowy - inEwi

FAQ:

Odkryj wszystko, co musisz wiedzieć na temat przepisów kodeksu pracy, dotyczących planowania grafików pracy.

Tak, grafik pracy online musi być zgodny z przepisami kodeksu pracy. Narzędzie inEwi pozwala na łatwe tworzenie grafików zgodnych z przepisami, uwzględniając wymiar czasu pracy, dni wolne i ich limity oraz wymagane przerwy.

W grafiku pracy zmianowej, podobnie jak w każdym innym trybie planowania pracy, możesz uwzględnić dni wolne oraz godziny nadliczbowe. Program automatycznie pomoże Ci uwzględnić te aspekty, tak aby grafik był zgodny z Kodeksem Pracy.

Przy układaniu harmonogramu pracy, inEwi pozwala na kontakt z poszczególnymi pracownikami poprzez wbudowane funkcje komunikacji - chat i powiadomienia. Możesz sprawdzić dostępność pracowników i dostosować grafik pracy odpowiednio do ich potrzeb.

Uwzględnienie wymiaru czasu pracy i odpoczynku dobowego w grafikach pracy online jest łatwe z narzędziem inEwi. Możesz włączyć alerty wyświetlane na Kalendarzu, tak aby grafik był zgodny z Kodeksem Pracy. Przeczytaj więcej w Centrum pomocy.

Aby aktualizować grafik pracy online w czasie rzeczywistym, wystarczy wprowadzić zmiany w programie inEwi. Pracownicy otrzymają powiadomienia o zmianach w grafikach, co ułatwia komunikację i unikanie nieporozumień.

Korzystanie z narzędzia inEwi do tworzenia grafików pracy online przynosi wiele korzyści, które wpłyną na efektywność i komfort zarówno pracodawców, jak i pracowników. Po pierwsze, dzięki oszczędności czasu, menedżerowie mogą skupić się na ważniejszych zadaniach, a proces planowania grafików staje się znacznie szybszy i bardziej intuicyjny.

Wygodę zwiększa także możliwość tworzenia grafików pracy bez konieczności drukowania i fizycznego dystrybuowania ich wśród zespołu. Wszystko odbywa się online, a pracownicy otrzymują powiadomienia na bieżąco, co sprzyja lepszej komunikacji i minimalizacji nieporozumień.

inEwi ułatwia również dostosowanie grafików pracy do przepisów kodeksu pracy. Narzędzie automatycznie uwzględnia wymagania prawne, takie jak wymiar czasu pracy, limity dni wolnych czy niezbędne przerwy między zmianami, co pozwala uniknąć problemów związanych z nieprzestrzeganiem przepisów.