O nas

Jesteśmy firmą z sektora IT, zajmującą się tworzeniem nietuzinkowego i prostego w obsłudze oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Poznaj nas bliżej

Poznaj nas bliżej

Nasz zespół współtworzy kilku zaprawionych w bojach przedsiębiorców, pół tuzina programistów, designer oraz liczne grono ekspertów z dziedziny zarządzania czasem pracy oraz kadrowości.

Już od przeszło 5 lat zajmujemy się tworzeniem rozwiązań zapewniających pełną automatyzację procesu ewidencji czasu pracy i wszystkiego z tym związanego.

Stworzyliśmy do tej pory

Historia pewnej aplikacji

Narzędzie usprawniające wszystkie procesy ewidencji czasu pracy w przedsiębiorstwach. Zapewniające firmom skuteczny monitoring pracowników, błyskawiczny dostęp do danych, szybki obieg informacji oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

inEwi - prosta aplikacja do zarządzania czasem pracy. Idealnie dopasowana do wymagań kadrowych polskich przedsiębiorstw - oferująca m.in. cyfryzację listy obecności, zautomatyzowaną ewidencję, zarządzanie delegacjami oraz urlopami i wiele, wiele więcej!

Oczywiście nie wszystko co chcemy zdążliśmy już zrobić. Mamy głowy pełne pomysłów, o których będziemy informować na naszych stronach społecznościowych lub poprzez krótkie interaktywne ankiety z naszymi klientami.

Stworzyliśmy do tej pory
Nasza misja i cele

Nasza misja i cele

Bo wszyscy bohaterowie taką mają

Cyfryzacja zbędnej papierologii! Koniec z marnowaniem czasu na uzupełnianie papierowych list obencości, podań urlopowych oraz kart ewidencji czasu pracy. Właściwe gospodarowanie i zarządzanie czasem pracy!

Cyfrowa i bezproblemowa interakcja w zespołach! Szybka i natychmiastowa komunikacja z pracownikami w sprawach firmowych, kadrowych oraz prywatnych. Wszystko z jednego miejsca, bez przeszkód, bez problemów i jak najłatwiej.

Tanie i powszechnie dostępne rozwiązania! Chcemy, aby koszt nowoczesnych rozwiązań od nich nie odstraszał i aby nie zmuszać nikogo do zakupu drogich urządzeń czy licencji. Chcemy, aby wszystko mogło odbywać się z wykorzystaniem powszechnie dostępnych urządzeń mobilnych i internetu.

Oprogramowanie dla zwykłych użytkowników! Ponieważ nie wszyscy użytkownicy komputerów są programistami! Oprogramowanie musi być intuicyjne i przejrzyste, na tyle, aby każdy się w nim mógł odnaleźć bez większych problemów oraz aby każdy mógł je skonfigurować nie poświęcając na to więcej niż kwadransu.