Aplikacja pełna korzyści

Tylko my gwarantujemy taki zestaw pozytywów dla Twojego przedsiębiorstwa oraz Twoich pracowników!

Oszczędność w firmie

Monitoruj nierzetelnych pracowników

Zyskaj pełną kontrolę nad czasem pracy. Łatwo, szybko i skutecznie rozpoznawaj nierzetelnych pracowników - monitoruj na bieżąco nieobecności, spóźnienia oraz przerwy.

Dzięki automatyzacji Twoja firma będzie płaciła tylko za wykonaną pracę oraz zaoszczędzi na kosztach jej ewidencji.

Co więcej nie trzeba inwestować w nowy sprzęt - można wykorzystać dowolne urządzenie z systemem Android, które stanie się rejestratorem czasu pracy. Podczas gdy tradycyjne rejestratory kosztują minimum 1000 PLN netto!

Oszczędność w firmie

Szybkość działania

Raporty w ułamku sekundy

Szybkość działania

Zrezygnuj ze żmudnego zbierania danych i czasochłonnego rozliczania pracowników, które wymaga wielu godzin miesięcznie!

Realizuj cały proces ewidencji czasu pracy ONLINE - generuj szczegółowe raporty w ułamku sekundy i usprawnij działania kadrowe w swojej firmie.

Automatyzacja

Wszystko online

Wprowadź pełną automatyzację ewidencji czasu pracy, która przebiega płynnie bez udziału użytkownika i konieczności wydawania poleceń

Dzięki aplikacji Twoja firma nareszcie zrezygnuje z ręcznego tworzenia list obecności, wypisywania na kartach godzin wejść i wyjść, czasochłonnego wyliczania nadgodzin i rozliczania pracowników oraz uciążliwego składania podań o urlopy.

Automatyzacja

Koniec z papierologią

EKO-porządek i szybki obieg informacji

Koniec z papierologią

Zastąp wydruki, stosy papierów i segregatory błyskawicznym obiegiem dokumentów przez Internet. Jednocześnie pracownicy Twojej firmy uzyskają natychmiastowy dostęp do danych, raportów i grafików za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Co więcej, aktywnie zadbasz o środowisko oraz wpiszesz działania swojej firmy w zasady społecznej odpowiedzialności biznesu.

Pełne wsparcie techniczne

Pomoc przez cały tydzień

W razie potrzeby nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji przez cały tydzień. Każde Twoje pytanie lub wątpliwość zmienimy w gotowe rozwiązanie lub konkretną wskazówkę. Dzięki szybkiemu wsparciu przez telefon, e-mail lub czat rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości na każdym etapie współpracy lub pomożemy Ci krok po kroki skonfigurować system.

Pełne wsparcie techniczne

Dostępność 24/7/365

Zawsze, wszędzie i z każdego urządzenia

Dostępność 24/7/365

Nareszcie właściciel firmy i wszyscy pracownicy zyskają szybki, wygodny i bezpieczny dostęp do dokumentów, raportów i kompletnych danych związanych z ewidencją czasu pracy. Aby korzystać z systemu w podróży, w pracy, lub w domu w wersji 24/7/365 wystarczy przeglądarka internetowa. To wszystko.

Tani abonament

Mikroceny wielkich korzyści

Zapewnij swojej firmie maksimum korzyści w minimalnej cenie. Miesięczny abonament już od 1 PLN netto za pracownika to najkorzystniejsza alternatywa dla podobnych oprogramowań, które kosztują minimum 2000 PLN netto.

Co więcej, możesz zrezygnować w dowolnym momencie, dzięki czemu zyskujesz także pełną niezależność.

Dedykowane integracje

Szybki transfer danych

Zapewnij swojej firmie pełną integrację danych dot. ewidencji czasu pracy z najpopularniejszymi programami kadrowo-płacowymi, takimi jak Comarch Optima, Sage Symfonia, R2Płatnik oraz Insert Gratyfikant GT.

Dzięki łatwemu transferowi danych importowanie informacji o pracownikach do aplikacji oraz eksportowanie danych dot. urlopów, delegacji, spóźnień i nadgodzin będzie szybkie, łatwe i wygodne.