Aplikacja pełna korzyści dla Twojej firmy!

Tylko my gwarantujemy taki zestaw korzyści dla Twojego zespołu oraz przedsiębiorstwa!

Załóż darmowe konto
Oszczędność w firmie

Oszczędność w firmie

Zyskaj pełną kontrolę nad czasem pracy. Łatwo, szybko i skutecznie rozpoznawaj nierzetelnych pracowników - monitoruj na bieżąco nieobecności, spóźnienia oraz przerwy.

Dzięki automatyzacji Twoja firma będzie płaciła tylko za wykonaną pracę oraz zaoszczędzi na kosztach jej ewidencji.

Szybkość działania

Szybkość działania

Zrezygnuj ze żmudnego zbierania danych i czasochłonnego rozliczania pracowników, które wymaga wielu godzin miesięcznie!

Realizuj cały proces ewidencji czasu pracy ONLINE - generuj szczegółowe raporty w ułamku sekundy i usprawnij działania kadrowe w swojej firmie.

Koniec z papierologią

Koniec z papierologią

Zastąp wydruki, stosy papierów i segregatory błyskawicznym obiegiem dokumentów przez Internet. Jednocześnie pracownicy Twojej firmy uzyskają natychmiastowy dostęp do danych, raportów i grafików za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Co więcej, aktywnie zadbasz o środowisko oraz wpiszesz działania swojej firmy w zasady społecznej odpowiedzialności biznesu.

Dostępność 24/7/365

Dostępność 24/7/365

Nareszcie właściciel firmy i wszyscy pracownicy zyskają szybki, wygodny i bezpieczny dostęp do dokumentów, raportów i kompletnych danych związanych z ewidencją czasu pracy. Aby korzystać z systemu w podróży, w pracy lub w domu w wersji 24/7/365 wystarczy przeglądarka internetowa. To wszystko.

Pełne wsparcie techniczne

Pełne wsparcie techniczne

Pomoc przez cały tydzień

W razie potrzeby nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji przez cały tydzień. Każde Twoje pytanie lub wątpliwość zmienimy w gotowe rozwiązanie lub konkretną wskazówkę. Dzięki szybkiemu wsparciu przez telefon, e-mail lub czat rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości na każdym etapie współpracy lub pomożemy Ci krok po kroki skonfigurować system.

Sprawiedliwa polityka rozliczeniowa!

Sprawiedliwa polityka rozliczeniowa!

Cena jest naliczana dokładnie za tylu użytkowników ilu potrzebujesz. Jeżeli Twoja firma liczy 42 osoby, to płacisz za te 42 osoby! Proste. To właśnie nazywamy sprawiedliwą polityką rozliczeniową!

Integracje z programami kadrowo-płacowymi

Niezależnie od tego, czy to praca stacjonarna czy praca zdalna, wszystkie dane z inEwi można bezpiecznie i bezproblemowo wyeksportować do najpopularniejszych programów kadro-płacowych takich jak Gratyfikant GT, Comarch Optima, R2Płatnik oraz Sage Symfonia.

Lista naszych integracji jest ciągle rozwijana, tak aby jak najlepiej wkomponowywała się w ekosystem oprogramowania każdej firmy.

  • inEwi integracja z GratyfikantGT
  • inEwi integracja z Comarch Optima
  • inEwi integracja z R2Płatnik
  • inEwi integracja z Sage Symfonia