Grafik Pracy

Elektroniczny obieg dokumentów

Łatwiejszy dostęp do dokumentów i bezproblemowy przepływ informacji w całej firmie!

Ogranicz do minimum czas poświęcany na tworzenie i katalogowanie dokumentów w formie papierowej. W pełni zautomatyzuj proces obiegu dokumentów i odzyskaj kontrolę nad dokumentacją w firmie, a wszystko to zgodnie z Kodeksem Pracy!

Załóż darmowe konto

Czym jest Elektroniczny Obieg Dokumentów?

Elektroniczny Obieg Dokumentów (Document Management System) to nic innego jak zamiana zwykłych, najczęściej drukowanych dokumentów, takich jak faktury kosztowe, listy obecności, wnioski urlopowe czy harmonogramy pracy na odpowiedniki elektroniczne, np. pliki PDF albo Excel. Dzięki takiej zmianie obieg dokumentów w firmie staje się możliwy 24/7 i w pełni zdalny, ponieważ odbywa się w chmurze, a dokumenty można drukować, eksportować i przesłać do innych osób w czasie rzeczywistym z każdego miejsca na świecie. Takich możliwości nie daje tradycyjny obieg dokumentów.

Oczywiście, najprościej można to uzyskać poprzez skanowanie dokumentów i przesyłanie ich do chmury np. Dropbox, Google Drive, OneDrive czy też iCloud Drive. Takie podejście wymaga jednak pilnowania struktury przechowywanych dokumentów we własnym zakresie. Czy wyobrażasz sobie, że każdy z pracowników swobodnie porusza się wśród takiej masy materiałów w nieprzystosowanym do tego narzędziu? Dyski online nie zostały przecież stworzone do przechowywania firmowych dokumentów.

Powiedzmy sobie wprost - samo wrzucenie skanów do chmury NIE spowoduje, że proces obiegu dokumentacji po prostu zautomatyzuje się w Twojej firmie.

Pozostaje zatem pytanie - jak lepiej wdrożyć system elektronicznego obiegu dokumentów w firmie?

Dołącz do grona naszych klientów!

Z naszych rozwiązań korzystają firmy z każdej branży oraz różnej wielkości - małe, średnie oraz korporacje.

Załóż darmowe konto

150000+ użytkowników

Elektroniczny Obieg Dokumentów. Dostępny w chmurze.

inEwi - Elektroniczna ewidencja czasu pracy i grafiki pracy

Aplikacja inEwi jest odpowiedzią na potrzebę wprowadzenia kompleksowego elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. Nasze oprogramowanie w pełni automatyzuje zarządzanie procesami związanymi z listami obecności, wnioskami urlopowymi, grafikiem pracy oraz delegacjami w całym Twoim zespole. Z inEwi proste wdrożenie wystarczy, aby także w Twojej firmie pojawił się kompletny elektroniczny system obiegu dokumentów.

Załóż darmowe konto
 • Dostęp przez przeglądarkę

  Dostęp przez Przeglądarkę

 • Wygodne drukowanie

  Wygodne Drukowanie

 • Dostęp dla zespołu

  Dostęp dla Zespołu

 • Aplikacje Mobilne

  Aplikacje Mobilne

 • Bezproblemowe udostępnianie

  Bezproblemowe Udostępnianie

 • Bezpieczeństwo danych

  Bezpieczeństwo Danych

Elektroniczny Obieg Dokumentów z inEwi to aż CZTERY rozwiązania wspólnie pracujące na Twój sukces.

Elektroniczna Lista Obecności

Koniec z zapisywaniem godzin początku i końca pracy oraz zbieraniem podpisów! Nie zbieraj papierowej dokumentacji związanej z listami obecności - to tylko strata miejsca.

Mobilny Rejestrator Czasu Pracy da Ci realną kontrolę nad wejściami i wyjściami z pracy. Możesz zamienić w niego dowolny tablet czy telefon, dlatego wdrożenie nie będzie Cię nic kosztować.

Grafik Pracy Online

Koniec z drukowaniem i rozdawaniem harmonogramu pracy! Dosyć papierowych harmonogramów, w których nie możesz wprowadzić zmian bez konieczności ponownego drukowania i rozdawania ich pracownikom.

Za pomocą kilku kliknięć jesteś w stanie zaplanować grafik pracy na cały miesiąc i udostępnić stały dostęp do niego wszystkim w firmie - także na urządzeniach mobilnych!

Elektroniczne Wnioski Urlopowe

Koniec z telefonami, SMSami oraz wiadomościami o różnych porach!

Teraz ewidencją wniosków urlopowych możesz zarządzać bezpośrednio ze swojego telefonu, a system powiadomień w czasie rzeczywistym i podglądem pełnego planu urlopów całej firmy.

Zarządzanie Delegacjami Online

Koniec z niejasnościami i brakiem przepływu informacji!

Od teraz masz ciągły wgląd w przebieg i cel delegacji, a wyjazdy możesz planować w zgodzie z realną dostępnością pracowników.

Elektroniczny obieg dokumentów z inEwi.

Elektroniczny obieg dokumentów z inEwi to ułatwienie codziennej pracy każdego pracownika - skorzysta na nim zarówno prezes zarządu, jak i księgowość czy pracownicy w pracy zdalnej. Przepływ dokumentów online daje pewność, że dany dokument będzie dostępny niezależnie od czasu i z każdego miejsca, z którego potrzebny jest do niego wgląd.

Posługiwanie się systemem elektronicznego obiegu dokumentów gwarantuje, że proces wprowadzania dokumentacji i przechowywania niezbędnych danych nie jest przypadkowy, ale wpisuje się w procesy biznesowe całej firmy. Możesz mieć pewność, że system powiadomień i integracja do systemu księgowego Twojej firmy pozwolą na spójną komunikację, a zachowanie dotychczasowych standardów nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Zainwestuj w oprogramowanie do elektronicznego obiegu dokumentów Twojej firmy dla usprawnienia procesów oraz aby zwiększyć kontrolę nad tym, jak dokumenty są przetwarzane w organizacji.

Ewidencja czasu pracy

Obieg dokumentów związanych z obecnością pracowników

Przejdź na przejrzystą i w pełni zgodną z wymaganiami Kodeksu Pracy listę obecności online. Zawiera wszelkie wymagane informacje, takie jak dane osobowe pracownika, daty, godziny wejścia i wyjścia.

Przestań tracić czas na zbieranie podpisów!

 • System EOD, w ramach którego możesz przechowywać dane o czasie pracy,
 • obsługa spraw związanych z ewidencją spóźnień i nadgodzin,
 • sprawne zarządzanie wypłatami niezależnie od umów i modelu współpracy,
 • podgląd harmonogramów 24/7 z dowolnego urządzenia,
Załóż darmowe konto

System obiegu dokumentów związanych z delegacjami i urlopami

Przejrzyste zestawienie wszelkich danych związanych z wnioskami dla całego przedsiębiorstwa za wybrany okres. Uprość rozliczanie dni urlopowych i wyjazdów służbowych w swojej firmie!

Nie trać miejsca na tradycyjne przechowywanie dokumentów!

 • podgląd harmonogramów 24/7 z dowolnego urządzenia,
 • Szerokie możliwości personalizacji wniosków,
 • prosty system, który umożliwia pracownikom złożenie wniosku w ekspresowym czasie,
 • oszczędność czasu i usprawniony przepływ informacji.
Załóż darmowe konto
Integracje inEwi

Integracja z systemami ERP i narzędziami obsługującymi obieg faktur kosztowych

Zautomatyzuj pracę kadr i wykorzystaj pełen potencjał systemu elektronicznego obiegu dokumentów dzięki możliwościom pełnej integracji z narzędziami, z których już korzystasz w Twojej firmie.

Przeznacz średnio 16h miesięcznie dodatkowo na rozwój swojego biznesu, a nie na biurokrację!

 • Integracja z najpopularniejszymi systemami ERP - Sage Symfonia czy Comarch Optima,
 • możliwość prostego połączenia z ZUS e-ZLA,
 • dedykowane integracje z najpopularniejszymi programami kadrowo-płacowymi, pozwalające uzupełnić system obiegu dokumentów o pełen obieg faktur w firmie.
Załóż darmowe konto

Czy jest to zgodne z prawem? Co z Kodeksem Pracy? Co na to PiP?

Zgodnie z informacjami zawartymi na oficjalnej stronie Państwowej Inspekcji Pracy można w 100% legalnie prowadzić elektroniczną ewidencje czasu pracy.

“Zarówno dla sądu pracy, jak i dla inspektora pracy dowodem na liczbę przepracowanych godzin może być każdy dokument, w tym również zapiski dokonywane przez pracowników, książki wyjść i wejść, elektroniczny system potwierdzania obecności.” - Źródło

Jak wynika z art. 163 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1502 z późn. zm.) urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów, a plan urlopów jest ustalany przez pracodawcę na bazie wniosków urlopowych pracowników oraz z koniecznością zapewnienia ciągłości pracy w firmie. Zatem nie ma żadnych przeciwskazań do stosowania elektronicznych wniosków urlopowych, ponieważ sprowadza się to tylko i wyłącznie do ustaleń indywidualnych w przedsiębiorstwie.

Przetestuj za darmo i bez zobowiązań!

Dołącz do grona ponad 150000 użytkowników!