Czy w Twojej firmie sezon urlopowy również wpływa na tempo pracy? Zastępstwa, przestoje, tryb przetrwania zamiast rozwoju - brzmi znajomo? A co jeśli powiedzielibyśmy, że możemy pomóc Ci szybko wrócić do pełnej efektywności?

inEwi przygotowało specjalną propozycję dla wszystkich liderów i managerów, którzy chcą skutecznie odzyskać firmowy rytm po wakacjach. W każdą środę sierpnia będziemy dostarczać Ci materiały, które nie tylko pomogą zdiagnozować aktualny stan Twojej firmy, ale także zaproponują konkretnych kroków do optymalizacji procesów.

A oto, co przygotowaliśmy dla Ciebie:

  1. E-book "Efektywne Zarządzanie Czasem: Sekrety zwiększania produktywności w biznesie" - konkretny przewodnik po strategiach zwiększania wydajności, zarówno indywidualnej, jak i zespołowej.

  2. Artykuł "Oszczędne Planowanie Delegacji 2023: Jak Efektywnie Zarządzać Delegacjami Pracowników" - praktyczne wskazówki dotyczące efektywnego planowania delegacji, zarządzania czasem i zasobami.

  3. Szablon "Kalendarz Urlopów 2023/24: Kiedy Zacząć Planować Długie Weekendy w Firmie" - pomoc w planowaniu urlopów, aby maksymalnie wykorzystać długie weekendy i uniknąć chaosu.

  4. Artykuł + Ankieta "Czerpanie pomysłów od Twoich pracowników: Jak mądrze pytać o radę" - inspiracja do zaangażowania zespołu w proces decyzyjny, z anketą pozwalającą na wydobycie najciekawszych pomysłów na rozwój firmy.

Wakacje to czas relaksu, ale po powrocie do biura, Twoja firma zasługuje na pełne obroty. Dołącz do naszej akcji "Firma po wakacjach: Wróć na pełne obroty" i przekonaj się, jak dużo możesz zyskać!