Miniaturka

Integracja z Comarch Optima

Opublikowano 21.07.2016 przez Karolina Miech w kategorii System

Przedsiębiorstwa tracą cenny czas na ręczne przepisywanie danych z papierowych list obecności, kart ewidencji czasu pracy oraz na wprowadzanie wniosków urlopowych – do tej pory było to spowodowane brakiem rozwiązania, które umożliwiłoby pełną automatyzację tego procesu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wzbogaciliśmy inEwi o możliwość łatwego, szybkiego i pełnego eksportu wszystkich danych do programu Comarch Optima!

Od teraz możesz przesyłać informacje dotyczące zdarzeń, urlopów oraz grafików.

W przypadku urlopów, dodaliśmy pełne mapowanie ich po nazwie tzn. jeżeli w systemie inEwi brakuje jakiegoś rodzaju urlopu, wystarczy dodać go, zachowując taką samą nazwę jak w "Optimie".

Ponadto zoptymalizowaliśmy całą logikę eksportów, dzięki czemu funkcja powinna działać jeszcze bardziej niezawodnie, niż do tej pory.

Jeżeli napotkacie jakiekolwiek problemy, kontaktujcie się z nami na Czacie lub telefonicznie, nasi eksperci zawsze są gotowi na Wasze pytania.

Pozbądź się z firmy papierowych list obecności

Pozbądź się z firmy papierowych list obecności

Sprawdź jak!

14 dni ZA DARMO, bez zobowiązań i limitów!

Wystarczy, że założysz konto.

Przed wysłaniem nam swoich danych, koniecznie zapoznaj się z Polityką Prywatności, w której znajdziesz informacje o administratorze danych osobowych, Twoich prawach i naszych obowiązkach, w jakim celu przetwarzane są Twoje dane oraz wszelkie inne informacje, które dotyczą ochrony i bezpieczeństwa Twoich danych osobowych.

Zakładając konto akceptujesz postanowienia naszego regulaminu.