Historia użytkownika

inEwi w sklepie Internetowym? Nam się udało!

Mariusz Kwiatkowski, Właściciel

+25

pracowników

Handlowa

branża

Korzystamy z trzech modułów.

Codziennie używamy dwóch aplikacji.

  • Nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnej branży.

    Działamy w branży e-commerce, która wymusza od nas stosowania niestandaryzowanych rozwiązań do automatyzacji wielu procesów w naszej firmie, jedną z nich jest ewidencja pracy do której zarządzania wybraliśmy aplikacje InEwi. Aplikacja sprostała wszystkim naszym oczekiwaniom, nie tylko pod względem możliwości i standardowych rozwiązań przełożonych na system zarządzania, ale też jego innowacyjnymi rozwiązaniami jak mobilność.

  • Wszystko co potrzebne dzięki inEwi!

    Teraz nie musimy przeliczać, sprawdzać czy wszystkie wnioski trafiły do księgowe, czy pracownik faktycznie jest w pracy, czy ktoś się za niego podpisał. Teraz mamy pełną kontrolę nad ludźmi, którzy faktycznie są w firmie. System niesamowicie usprawnił nam pracę i poprawił kontrolę oraz przepływ dokumentów w kadrach. Świetnie sprawdza się mobilna rejestracja, która wyklucza zbędną papierologię, pozbywając się wiele błędów związanych z zapisywaniem godzin pracy przez pracowników.

  • Bardziej profesjonalnie.

    Aplikacja pozornie wydaje się jak coś mało rewolucyjnego ze względu na swoją prostotę oraz krótki czas wdrożenia, ale gdy zaczęliśmy stosowanie tego rozwiązania śmiało możemy powiedzieć, że w dziale ewidencji pracy nasza firma stoi na bardzo wysokim poziome, a wszystko to dzięki tym niepozornym kilku godzinom poświęconym na wdrożenie aplikacji InEwi.

Poznaj inne historie naszych klientów.

Sprawdź jak nasze rozwiązanie pomaga przedsiębiorstwom z różnych branży.

Przetestuj za darmo i bez zobowiązań!

Dołącz do grona ponad 150000 użytkowników!