Miniaturka

Powiadomienia dla użytkowników w InEwi

Opublikowano 21.07.2016 przez Karolina Miech w kategorii System

Możecie skonfigurować dowolnie, jakie powiadomienia mają być rozsyłane użytkownikom w naszym systemie. Wystarczy przejść do zakładki Administracja, a następnie Powiadomienia.

powiadomienia--rys0

Na ekranie do wyboru są dwa typy powiadomień: mail – użytkownicy będą otrzymywali maile ze wszystkimi informacjami oraz system – użytkownicy będą otrzymywali powiadomienia wewnątrz-systemowe, dostępne w Centrum Powiadomień po zalogowaniu się do programu.

Od teraz dostępne będą także 4 rodzaje powiadomień: publikacja grafików – pracownicy dostają powiadomienie, że zmieniono lub opublikowano nowy grafik pracy, urlop został zaakceptowany lub odrzucony oraz została dodana nowa delegacja.

powiadomienia--rys1

Niebawem dodamy jeszcze możliwość rozsyłania powiadomień za pośrednictwem SMS-ów.

Śledźcie na bieżąco naszego bloga oraz Facebooka. Jeżeli napotkacie jakiekolwiek problemy, kontaktujcie się z nami na Czacie lub telefonicznie, nasi eksperci zawsze są gotowi na Wasze pytania.

Przejdź na wnioski urlopowe online

Przejdź na wnioski urlopowe online

Sprawdź jak!

14 dni ZA DARMO, bez zobowiązań i limitów!

Wystarczy, że założysz konto.

Przed wysłaniem nam swoich danych, koniecznie zapoznaj się z Polityką Prywatności, w której znajdziesz informacje o administratorze danych osobowych, Twoich prawach i naszych obowiązkach, w jakim celu przetwarzane są Twoje dane oraz wszelkie inne informacje, które dotyczą ochrony i bezpieczeństwa Twoich danych osobowych.

Zakładając konto akceptujesz postanowienia naszego regulaminu.