·1 min czytania

Integracja z Comarch Optima

integracja-z-comarch-optima

Przedsiębiorstwa tracą cenny czas na ręczne przepisywanie danych z papierowych list obecności, kart ewidencji czasu pracy oraz na wprowadzanie wniosków urlopowych – do tej pory było to spowodowane brakiem rozwiązania, które umożliwiłoby pełną automatyzację tego procesu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wzbogaciliśmy inEwi o możliwość łatwego, szybkiego i pełnego eksportu wszystkich danych do programu Comarch Optima!

Od teraz możesz przesyłać informacje dotyczące zdarzeń, urlopów oraz grafików.

W przypadku urlopów, dodaliśmy pełne mapowanie ich po nazwie tzn. jeżeli w systemie inEwi brakuje jakiegoś rodzaju urlopu, wystarczy dodać go, zachowując taką samą nazwę jak w "Optimie".

Ponadto zoptymalizowaliśmy całą logikę eksportów, dzięki czemu funkcja powinna działać jeszcze bardziej niezawodnie, niż do tej pory.

Jeżeli napotkacie jakiekolwiek problemy, kontaktujcie się z nami na Czacie lub telefonicznie, nasi eksperci zawsze są gotowi na Wasze pytania.

#udostępnij jeżeli ten artykuł jest przydatny:

Warto również przeczytać te artykuły.

Sprawdź inne propozycje opracowane przez naszych ekspertów.

Sprawdź też inne artykuły!

Zobacz wszystkie

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.