Historia użytkownika

Potrzebne dane zawsze pod ręką.

Justyna Korcz, Dyrektor Finansowy

+30

pracowników

Handel

branża

Korzystamy z czterech modułów.

Codziennie używamy dwóch aplikacji.

 • Kontrola czasu pracy.

  Dzięki programowi inEwi w siedzibie firmy istnieje możliwość sprawdzenia kiedy rozpoczynają pracę wszystkie osoby, również w innych oddziałach firmy. Dane pokazują się natychmiast po zalogowaniu. Osoby mobilne bez problemu mogą zalogować się do systemu. Każda przerwa czy wcześniejsze wyjście jest widoczne. Kontrola jest możliwa przez kilka osób upoważnionych według przypisanych uprawnień.

 • Prosty i przejrzysty program.

  Program jest bardzo łatwy w obsłudze. Wprowadzenie nowej osoby zajmuje dosłownie chwilę. Pracownikom można łatwo przypisać działy i uprawnienia. Program daje możliwość przypisania grafików pracy, które można w łatwy sposób kopiować. Przeglądanie danych jest możliwe zbiorczo oraz indywidualnie. Program daje możliwość ustawienia różnej konfiguracji okresów. Zestawienia można wydrukować, zapisać do PDF oraz przesłać do excel.

 • Zestawienia

  inEwi daje możliwość pobrania bardzo różnych zestawień służących do celów ewidencyjnych i kontrolnych. Zestawienia są czytelne pomimo tego, że zawierają wiele danych.

 • Szybkość sprawdzenia danych.

  W jednym miejscu bardzo szybko można sprawdzić ewidencję czasu pracy wraz z urlopami, zwolnieniami lekarskimi, przerwami i innymi nieobecnościami.

Poznaj inne historie naszych klientów.

Sprawdź jak nasze rozwiązanie pomaga przedsiębiorstwom z różnych branży.

Przetestuj za darmo i bez zobowiązań!

Dołącz do grona ponad 150000 użytkowników!