Darmowy wzór miesięcznej i rocznej karty ewidencji czasu pracy na rok 2023 w formacie xls (Excel) lub pdf.
Prowadzenie ewidencji czasu pracy to obowiązek każdego pracodawcy, który zatrudnia chociażby jednego pracownika na podstawie umowy o pracę zgodnie z art. 149 Kodeksu Pracy. Więcej na ten temat przeczytasz na naszym blogu.
Wybierz najlepszy wzór karty ewidencji czasu pracy dla Twojej firmy!
Zamień papierową listę obecności, kartę ewidencji czasu pracy, książkę wejść i wyjść, zeszyt spóźnień w JEDEN prosty, internetowy system ewidencji czasu pracy!
Zacznij korzystać z systemu RCP, który zapewnia łatwą w obsłudze rejestrację oraz ewidencję czasu pracy pracowników m.in. monitorując spóźnienia, nadgodziny i nieobecności oraz ułatwia prowadzenie miesięcznych rozliczeń płacowych.
Jak zaczynaliśmy pracę nad Hangarem 646 zatrudnialiśmy około 20 osób - teraz jest ponad 100. Dzięki inEwi możemy w przejrzysty sposób dostosować grafik pracowników i kontrolować ewidencje ich prac.
Igor Konefał
Założyciel, Hangar 646
Prosty i intuicyjny sposób działania usługi to kluczowy aspekt inEwi. Całe przedsiębiorstwo zyskuje na innowacyjności i postępie jaki wprowadza to rozwiązanie.
Winicjusz Filipow
Prezes Zarządu, Diabetica
Szybka i prosta instalacja - nie trzeba było wzywać informatyków. No i cena. Atrakcyjna comiesięczna opłata nie wydrenowała naszego budżetu.
Wioletta Kastrau
Dyrektor ds. Rozwoju, IPMA Polska
System inEwi jest bardzo prosty w obsłudze i niezwykle intuicyjny. Pierwsze kroki podczas jego użytkowania były niezwykle sprawne, dzięki przejrzystej i łatwej nawigacji.
Piotr Stanik
Manager, Kreatornia Design
Z inEwi współpracujemy od Stycznia 2016. Dzięki ewidencjonowaniu wejść i wyjść poprzez aplikację mobilną, mamy możliwość monitorowania czasu pracy naszych Pracowników na terenie całej Europy.
Dariusz Woźniak
Wiceprezes, Promontin
Mamy zaktywizowanych ponad 400 niepełnosprawnych pracowników, a inEwi oferuje im intuicyjny sposób rejestracji czasu pracy oraz zarządzania grafikami i urlopami.
Tomasz Szklarski
Prezes Zarządu, Reaxum