Kilka ulepszeń

changelog_main

Rozpoznawanie twarzy i wykrywanie nadużyć (AI) | [BETA] V2

Dołączanie

Od teraz można samemu dołączyć do funkcjonalności i od razu z niej korzystać. Przejdź do Ustawień organizacji (ikona konta w prawym górnym rogu aplikacji webowej) następnie w sekcji po lewej kliknij Zaawansowane i Dołącz do listy oczekujących. Nie musisz czekać na żadnego maila. Po dołączeniu, funkcjonalność będzie już dostępna na Twoim koncie.

Dodawanie nowej twarzy (face init)

Nowy łatwiejszy system do pierwszej rejestracji twarzy pracownika - pracownik nie musi już kręcić głową podczas pierwszego skanowania. AI wykona w sekundę serie zdjęć i zajmie się resztą.

Wykrywanie nadużyć

Dodaliśmy pełną funkcjonalność wykrywania nadużyć. Przykładanie zdjęć, puszczanie filmików, lub inne próby oszukania skanowania, będą teraz widoczne w systemie oraz będą oczekiwać na reakcję osoby odpowiedzialnej za ich akceptację lub odrzucenie.

Douczanie twarzy (AI)

Model AI uczy się twarzy, aby samemu wykrywać i informować o nadużyciach.

‼️ Aktualnie nowa aplikacja mobilna RCP obsługująca V2 rozpoznawania twarzy, dostępna jest tylko na urządzeniach opartych o system Android ‼️

---

Integracja R2 Płatnik

Zaktualizowana integracja, dzięki której możesz eksportować nadgodziny z inEwi do R2 Płatnika.

---

Wydruki i eksporty.

Zoptymalizowana czcionka na wydrukach, tak aby wszystkie niezbędne informacje mieściły się w danym miejscu.

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.