·2 min czytania

inEwi 3.0 - nowa wersja systemu

aktualizacja

Miło jest nam poinformować, że w dniu dzisiejszym ukazała się aktualizacja naszej aplikacji! Wygoda i komfort użytkowników to nasz priorytet, dlatego wszelkie uwagi, które otrzymujemy dokładnie analizujemy. Nowe funkcje i ulepszenia są wynikiem Państwa sugestii i wdrażamy je mając nadzieję, iż spełnią Państwa oczekiwania.

Nowy wygląd

Dostosowaliśmy wygląd aplikacji do Państwa potrzeb. Dzięki temu na ekranie zmieści się więcej ważnych informacji, a ustawienia można zmienić w jednym miejscu. Wygląd i działanie serwisu zostało w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych.

Dwuetapowa akceptacja wniosków urlopowych

Udoskonaliliśmy określanie etapów akceptacji. Użytkownik może teraz zgłosić podanie do wybranego przełożonego.

Raport obecności - widok miesięczny

Dodaliśmy możliwość podglądu miesięcznego raportu obecności dla danego pracownika, co zapewni Państwu jeszcze większą przejrzystość w przeglądaniu i dalszym rozliczaniu danych.

Określanie normy

Ulepszyliśmy metodę określania normy, więc teraz wszystko czytelnie odbywa się przez Grafik Pracy. Oprócz możliwości dokładnego określenia dni roboczych i zliczania nadgodzin, można zaplanować np. sobotni czas nadliczbowy. Zgodnie z sugestiami zrezygnowaliśmy z podziału nadgodzin na 50% i 100%. Po aktualizacji samemu można zdecydować jaka stawka obowiązuje za pracę nadliczbową w danym okresie.

Strona główna aplikacji

Strona główna została dostosowana w celu umożliwienia złożenia wniosku urlopowego, a także podglądu poszczególnych etapów, na których znajduje się wniosek (np. w akceptacji, zatwierdzony itp.). Dodatkowo na stronie głównej udostępniliśmy funkcję szybkiego sprawdzenia grafiku pracy oraz dodawania statusu.

Powiadomienia SMS - BETA

Z przyjemnością informujemy, że stworzyliśmy możliwość wysyłania powiadomień SMS, dzięki którym pracownicy będą mogli w prosty sposób otrzymać informację o publikacji grafiku, wszelkich zmian wprowadzanych w grafiku, urlopach, delegacjach itd.

Social Media

Ponadto zapraszamy Państwa do polubienia naszych profili społecznościowych, na których zamieszczamy artykuły, ciekawostki, porady, informacje z branży oraz informacje o przepisach z zakresu prawa pracy i czasu pracy.

Mamy nadzieje, że nowe opcje w aplikacji jeszcze bardziej przyczynią się do sprawnego przebiegu wielu procesów w Państwa przedsiębiorstwach. Produkt, który oferujemy tworzony jest dla Państwa z pasją i zaangażowaniem specjalistów z dziedziny nowoczesnych technologii i innowacji, dlatego zapewniamy pełną kontrolę nad czasem pracy, szybkość, automatyzację i wygodę w użytkowaniu.

W razie potrzeby nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji przez cały tydzień. Każde pytanie lub wątpliwość zmienimy w gotowe rozwiązanie lub konkretną wskazówkę.

#udostępnij jeżeli ten artykuł jest przydatny:

Warto również przeczytać te artykuły.

Sprawdź inne propozycje opracowane przez naszych ekspertów.

Sprawdź też inne artykuły!

Zobacz wszystkie

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.