·1 min czytania

Firma po wakacjach: wróć na pełne obroty! [DARMOWE MATERIAŁY]

Firma po wakacjach: wróć na pełne obroty! [DARMOWE MATERIAŁY]

Czy w Twojej firmie sezon urlopowy również wpływa na tempo pracy?

Zastępstwa, przestoje, tryb przetrwania zamiast rozwoju - brzmi znajomo? A co jeśli powiedzielibyśmy, że możemy pomóc Ci szybko wrócić do pełnej efektywności?

inEwi przygotowało specjalną propozycję dla wszystkich liderów i managerów, którzy chcą skutecznie odzyskać firmowy rytm po wakacjach. W każdą środę sierpnia będziemy dostarczać Ci materiały, które nie tylko pomogą zdiagnozować aktualny stan Twojej firmy, ale także zaproponują konkretnych kroków do optymalizacji procesów.

A oto, co przygotowaliśmy dla Ciebie:

  1. E-book "Efektywne Zarządzanie Czasem: Sekrety zwiększania produktywności w biznesie" - konkretny przewodnik po strategiach zwiększania wydajności, zarówno indywidualnej, jak i zespołowej.
  2. Artykuł "Oszczędne Planowanie Delegacji 2023: Jak Efektywnie Zarządzać Delegacjami Pracowników" - praktyczne wskazówki dotyczące efektywnego planowania delegacji, zarządzania czasem i zasobami.
  3. Szablon "Kalendarz Urlopów 2023/24: Kiedy Zacząć Planować Długie Weekendy w Firmie" - pomoc w planowaniu urlopów, aby maksymalnie wykorzystać długie weekendy i uniknąć chaosu.
  4. Artykuł + Ankieta "Czerpanie pomysłów od Twoich pracowników: Jak mądrze pytać o radę" - inspiracja do zaangażowania zespołu w proces decyzyjny, z ankietą pozwalającą na wydobycie najciekawszych pomysłów na rozwój firmy.

Wakacje to czas relaksu, ale po powrocie do biura, Twoja firma zasługuje na pełne obroty. Dołącz do naszej akcji "Firma po wakacjach: Wróć na pełne obroty" i przekonaj się, jak dużo możesz zyskać!

Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Nigdy więcej nie trać czasu!

Zautomatyzuj układanie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, elektroniczne wnioski urlopowe i wiele więcej.

Załóż darmowe konto

#udostępnij jeżeli ten artykuł jest przydatny:

Warto również przeczytać te artykuły.

Sprawdź inne propozycje opracowane przez naszych ekspertów.

Sprawdź też inne artykuły!

Zobacz wszystkie

299950+ użytkowników!

Tworzymy narzędzia, które dopasowują się do Ciebie, a nie na odwrót, ponieważ każdy pracuje w wyjątkowy sposób.

Załóż darmowe konto
Szczęśliwy użytkownik platformy inEwi

Wykorzystujemy pliki cookie, piksele i lokalną pamięć w celu poprawy wydajności, personalizacji treści i reklam oraz ich pomiaru. Używamy własnych plików cookie oraz niektórych od stron trzecich. Tylko absolutnie konieczne są włączone domyślnie. Więcej w naszej polityce prywatności.